Referent eShopu

eRide s.r.o.

Miesto práce
Kmeťkova 10, Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
3,6 - 7,2 EUR/hod.fix+prémie podľa plnenia plànu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spravovanie a rozvoj eShopu

-prieskum online trhu

- komunikácia so zákazníkom a s dodávateľmi

-koordinovanie marketingových kampanî

-práca z domu

- flexibilná pracovná doba dohodou cca 20h týždenne

- veľmi dobré platové podmienky fix+prémie

-možnosť zapožičania e-bicyklov a e-kolobežiek zdarma

-nákup za zamestnanecké ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-organizačně schopnosti a samostatnosť

-práca s PC office ,internet,výhodou znalosť akěhokoľvek online marketingového nástroja

-pozitívne myslenie a správanie sa

-komunikatívnosť a základné predajné zručnosti

-vÿhodou je skúsenosť s online marketingom resp.prácou s e-shopom najlepšie priamo so shoptetom na ktorý momentálne prechádzame z iněho eshopového systému

-komunikatívna znalosť angličtiny nutná.Český,poľskÿ alebo nemecký jazyk výhodou

-nie je podstatné formálne vzdelanie ale schopnosti a chuť neustále sa vzdelávať vo svojom odbore

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť špecializujúca sa na predaj elektrických bicyklov a kolobežiek. Hľadáme aktívnych, komunikatívnych a zákaznícky orientovaných ľudí so zodpovedným prístupom k tejto práci.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3848591  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,6 EUR/hod.