Logo Eric SK s.r.o.

Fusakle potrebujú tvoju šikovnosť a pracovité ruky! Poď k nám :) - skladník/manipulant/údržbár/vodič

Eric SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 1 400 EUR/mesiacViac informácií o mzde je v texte inzerátu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Fusakle tímu hľadáme samostatného a zodpovedného kolegu, ktorý nám pomôže nielen s mužskými prácami v sklade, ale aj odvezie tovar na naše stánky v rámci Bratislavy, a priloží svoje šikovné, pracovité ruky k dielu Fusaklí. Môžeš sa tešiť na mladých kolegov a prácu, v ktorej sa nebudeš nudiť, každý deň bude pre teba rozmanitý. Ako bonus môžeš dostať kolektív takmer samých žien :) Či už si vodič, manipulant, údržbár, logistik, skladník alebo pomocný pracovník, tvoje nohy potrebujú náš pár fusaklí, a Fusakle potrebujú teba :)

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

- pripravovanie tovaru podľa objednávok

- balenie tovaru

- množstevná a kvalitatívna kontrola dodávok tovaru

- etiketovanie a oblepovanie produktov

- preskladňovanie tovaru z paliet do regálov a z regálov na palety

- manipulácia s paletami

- práca s ručne vedeným vozíkom a VZV

- aktualizovanie údajov v systéme pomocou skenera

- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich dokumentov, zásielok v systéme kuriérskej spoločnosti a Slovenskej pošty

- inventarizácia tovaru

- rozvoz tovaru na predajné miesta

- drobný nákup

- spoluzodpovednosť za chod skladu

- dodržiavanie čistoty skladu

- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- administratívne práce spojené s chodom skladu

- ďalšie povinnosti a úlohy na pokyn nadriadeného

Z ČOHO SA SKLADÁ TVOJA MZDA na TPP?
FIX:

Pripravených máme pre teba na začiatok 1300€ brutto, a po skúšobnej dobe navýšenie na 1400€ brutto. Ďalšie informácie o mzde, tvojich očakávaniach a našich možnostiach si povieme radi osobne.

Preukaz VZV je nutnosť, a taktiež vodičský preukaz typu B.

Pracujeme od pondelka do piatka, od 7:00 do 15:30 hod.

Práca je na pravidelnom pracovisku - Drobného, Dúbravka, Bratislava - parkovanie zabezpečené.

Nástup možný ihneď - tak kedy k nám prídeš? :)

- naše tričko a fusakle zadarmo
- zamestnanecké zľavy
- finančný prísvok na stravu
- v prípade nadčasov možnosť náhradného voľna po dohode

-stabilná práca od 7:00 do 15:30 hod.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašli svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Staň sa našou súčasťou a buduj spolu s nami úspešný slovenský nápad, ktorý expanduje aj za hranice Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

F - flexibilný
U - usmievavý
S - spoľahlivý
A - ambiciózny
K - komunikatívny
L - láskavý
E - energický

Buď aj ty FUSAKLE.

Nie sme len značka ponožiek, ale aj firma, ktorá aktívne pomáha tretiemu sektoru a znevýhodneným skupinám. Nehľadáme veci, ktoré nás môžu rozdeľovať, ale chceme ukázať to, čo nás spája. Nepatríme k firmám, ktoré skrývajú svoj názor, práve naopak. Medzi naše hlavné hodnoty patrí tolerancia, empatia a otvorenosť.
Viac informácií o nás nájdete na www.fusakle.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Mešková
E-mail: poslať životopis
ID: 4838592  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac