Správca obsahu e-shopu Fusakle.sk

Eric SK s.r.o.

Miesto práce
Drobného, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád klikáš myškou na slovenské, ale aj zahraničné e-shopy? Chceš klikať už len na fusakle.sk a riešiť obsah, ktorý vidí každý zákazník? Nebuď ako “majster tesár”, ktorý sa občas utne, ale tvojou precíznosťou bude všetko klapať ako hodinky. Čo budeš u nás robiť?

- spravovať produktový a informačný obsah B2C a B2B e-shopv (vrátane ich jazykových mutácií) v spolupráci s inými oddleniami
- manažovať jazykové mutácie (preklady)
- monitorovať a reportovať chyby na e-shope
- základné nastavenia aplikácie, kontrola a aktualizácia podľa potreby
- nastavovanie katalógových cien, zliav
- vytváranie a úprava poukážok a kupónov, testovanie, “prepis” do system pre finančné oddelenie
- správa a nastavovanie spôsobov dopravy (ceny, dopravcovia, odberné miesta, …)
- pomoc s riešením problémov zákazníkov súvisiacich s “funkčnosťou” e-shopu (priamo so zákazníkom alebo ako support iným oddeleniam)
- analyzovať a reportovať užívateľské správanie a výkonnosť produktov
- tvorba e-shop produktových informačných textov (základy copywritingu)
- príprava webu/aplikácie na jazykové mutácie (vybavenie a nastavenie spôsobov dopravy, spôsobov platby, synchronizácia s účtovným systémom Pohoda, nastavenie aplikácie, vytvorenie feedov, prepojenia na social a katalóg..)

PRÁCA JE NA PRAVIDELNOM PRACOVISKU: Drobného 27, Dúbravka - Bratislava.

- zľavy na naše produkty, niektoré naše produkty zdarma
- práca v priateľskom kolektíve
- teambuildindy
- zľavy v nákupných centrách
- multisport karta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašli svoj životopis a napíš o sebe pár slov, aby sme ťa lepšie spoznali. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti so správou e-shopu minimálne 2 roky
- zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť
-základné skúsenosti s HTML a grafickými editormi výhodou (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

Nie sme len značka ponožiek, ale aj firma, ktorá aktívne pomáha tretiemu sektoru a znevýhodneným skupinám. Nehľadáme veci, ktoré nás môžu rozdeľovať, ale chceme ukázať to, čo nás spája. Nepatríme k firmám, ktoré skrývajú svoj názor, práve naopak. Medzi naše hlavné hodnoty patrí tolerancia, empatia a otvorenosť.
Viac informácií o nás nájdete na www.fusakle.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435906  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac