Ecommerce (Eshop) projektový manager pre Fusakle / Technická správa a vývoj webu Fusakle.sk

Eric SK s.r.o.

Miesto práce
Drobného, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Colomba, ktorému neujde žiadna technická chybička na našom e-shope. Ak máš rád premakané a fungujúce e-shopy, tak táto pozícia je pre teba ako stvorená a padne ti ako Fusakle na nohy. Tvojou úlohou bude:

- Koordinácia a riadenie vývoja technických riešení e-shopu (B2C/B2B)
- Optimalizácia e-shopu v spolupráci s vývojarským tímom
- Analýza a vylepšovanie nákupného procesu, užívateľského rozhrania e-shopu a jeho funkcionalít
- Zabezpečenie plynulého chodu e-shopu a riešenie systémových chýb
- Technická podpora zákazníckeho servisu a interných požiadaviek
- Analytika výkonnosti reklamných kampaní (Sledovanie mesačných KPI pre agentúru (stanovenie, dohodnutie, hodnotenie),
- Zadávanie kampaní (tvorba briefu, nastavovanie cieľov a obmedzení, schvaľovanie kampaní/textov, accounting)
- Poskytovanie technického supportu agentúre
- sledovanie správania užívateľov e-shopu Fusakle.sk

- zľavy na naše produkty, niektoré zdarma
- prácu v priateľskom a malom kolektíve
- teambuildingy
- zľavy v nákupných centrách
- multisport karta
- príspevok na stravovanie
- možnosť home office podľa dohody

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašli svoj životopis a napíš o sebe pár slov, aby sme ťa lepšie spoznali. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov e-mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Práca na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
- Základy UX/UI princípov, grafických editorov a html
- Skúsenosti s e-commerce platformou
- Anglický jazyk na užívateľskej úrovni
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť

Nie sme len značka ponožiek, ale aj firma, ktorá aktívne pomáha tretiemu sektoru a znevýhodneným skupinám. Nehľadáme veci, ktoré nás môžu rozdeľovať, ale chceme ukázať to, čo nás spája. Nepatríme k firmám, ktoré skrývajú svoj názor, práve naopak. Medzi naše hlavné hodnoty patrí tolerancia, empatia a otvorenosť.
Viac informácií o nás nájdete na www.fusakle.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4434563  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac