Senior účtovník pre Fusakle

Eric SK s.r.o.

Miesto práce
Drobného, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac- výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho účtovného tímu FUSAKLE hľadáme zodpovedného kolegu/kolegyňu na pozíciu senior účtovník/účtovníčka, ktorý bude okrem účtovania dokladov pripravovať všetky podklady pre externú účtovnú kanceláriu. Sú čísla a výpočty pre teba hrou? Poznáš účtovný systém Pohoda, excel pre teba nie je nepriateľ a dokonca si aj pracoval vo firme zaoberajúcej sa predajom tovaru? Zdá sa, že si tu správne. :) Neboj sa, nebudeš na to sám/sama, prácu si podelíme v tíme :)

Tvoje úlohy:
- Účtovanie prijatých a vydaných faktúr spojených s kontrolou po vecnej a obsahovej stránke, vystavovanie daňových dokladov k prijatým zálohám
- Účtovanie banky (párovanie platieb, kontrola zostatkov, príprava platobného príkazu), čistenie saldokonta dodávateľov a odberateľov
- Vystavovanie a účtovanie pokladničných dokladov
- Príprava a účtovanie zápočtov, odsúhlasovanie zostatkov otvorených položiek dodávateľov a odberateľov
- Skladové hospodárstvo – prevody, výdajky, príjemky, inventúry, kontrola
- Interné doklady HK, cestovné príkazy (vystavovanie, likvidácia, evidencia)
- Knihy jázd – kontrola a spracovávanie
- Kontrola tržieb z registračných pokladníc na zaúčtovanie v ERP, oprava chybných zápisov
- Intrastat (vypracovávanie výkazu spojených s podávaním)
- Komunikácia s predajcami na predajných miestach
- Spracovávanie podkladov pre externú účtovnú kanceláriu
- Kontrola zverených účtov Hlavnej knihy
- Participácia pri účtovnej závierke
- Plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- Support kolegov z iných oddelení pri plnení pracovných úloh

- zamestnanecké zľavy na produkty
- príspevok na stravu
- príspevok na multisport kartu
- práca v mladom a dynamickom tíme
- flexibilný pracovný čas
- možnosť Home office 2-krát do mesiaca
- teambuildingy

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašli svoj životopis v slovenskom jazyku. Staň sa našou súčasťou a buduj spolu s nami úspešný slovenský nápad, ktorý expanduje aj za hranice Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Reálna skúsenosť s účtovaním v systéme POHODA
- Znalosť väzieb dokladov v systéme POHODA
- Skúsenosť v oblasti účtovníctva aspoň 3 roky
- Skúsenosť s prácou v MS Excel
- Podávanie hlásení na Intrastat
- Logické a analytické myslenie
- Zodpovednosť a precíznosť
- Vysoké pracovné nasadenie
- Priateľskosť – aby sme mohli spoločne rásť

Pozícia je ideálna pre účtovníka, ktorý pracoval vo firme zaoberajúcej sa predajom tovaru.

Nie sme len značka ponožiek, ale aj firma, ktorá aktívne pomáha tretiemu sektoru a znevýhodneným skupinám. Nehľadáme veci, ktoré nás môžu rozdeľovať, ale chceme ukázať to, čo nás spája. Nepatríme k firmám, ktoré skrývajú svoj názor, práve naopak. Medzi naše hlavné hodnoty patrí tolerancia, empatia a otvorenosť.
Viac informácií o nás nájdete na www.fusakle.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4434560  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac