Asistent/-ka predaja pre Fusakle v OC Laugarício Trenčín

Eric SK s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac- odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš prácu na TPP, móda je tvojím koníčkom, si nabitý pozitívnou energiou a rád rozdávaš úsmev na tvári, ktorým zároveň šíriš radosť, určite si tu správne! Spokojnosť zákazníkov je u nás prvoradá, a preto hľadáme kolegov, ktorí dokážu svojim zákazníkom naslúchať.
Náš farebný svet ťa s radosťou uvíta na našom pop-up stánku v OC Laugarício Trenčín či si žena a či muž, len sa pevne s našimi FUSKAMI na nohách u nás drž. Pri nástupe tričko, rúško, fusky dostaneš a medzi svojich kolegov v tíme rýchlo zapadneš.

Čo ťa u nás všetko čaká?
- obsluha a starostlivosť o zákazníka – poskytujeme 100%-ný zákaznícky servis – vieme ťa do neho zaškoliť
- zabezpečenie bežného chodu prevádzky – merchandising, udržiavanie čistoty na prevádzke, práca s pokladňou
- spolupodieľanie sa na inventúrach – aby nám všetko sedelo tip-top :)
Je pre nás dôležité aby si sa u nás cítil ako doma, a preto sa snažíme našim zamestnancom vytvoriť čo najlepšie podmienky a pracovné prostredie.

Z ČOHO SA SKLADÁ TVOJA MZDA?
FIX:
- nástupná mzda je 800€/brutto
- príplatky za prácu cez víkendy a sviatky
- ak odpracuješ nadčas, máš ho preplatený
VARIABILNÁ ZLOŽKA MZDY:
- čím viac predáš, tým viac získaš – môžeš si zarobiť až do 200€ na základe tvojho blokovania
- odmeny pri splnení KPI ukazovateľov – až do výšky 50€
- individuálne odmeny

- všetky peniaze priznané na páske
- príspevok na stravu
- zamestnanecké zľavy na produkty Fusakle
- produkty Fusakle zdarma
- produktové školenia a školenia zákazníckeho servisu
- motivačné súťaže o finančné a vecné ceny
- teambuildingy

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašli svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Staň sa našou súčasťou a buduj spolu s nami úspešný slovenský nápad, ktorý expanduje aj za hranice Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

KOHO HĽADÁME?

F - flexibilný
U - usmievavý
S - spoľahlivý
A - ambiciózny
K - komunikatívny
L - láskavý
E - energický

Buď aj ty FUSAKLE. Buď aj ty Česko-slovenský originál. :)

Nie sme len značka ponožiek, ale aj firma, ktorá aktívne pomáha tretiemu sektoru a znevýhodneným skupinám. Nehľadáme veci, ktoré nás môžu rozdeľovať, ale chceme ukázať to, čo nás spája. Nepatríme k firmám, ktoré skrývajú svoj názor, práve naopak. Medzi naše hlavné hodnoty patrí tolerancia, empatia a otvorenosť.
Viac informácií o nás nájdete na www.fusakle.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4153071  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac