Skladník a vodič pre Fusakle

Eric SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava IV
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Fusakle tímu hľadáme samostatného a zodpovedného kolegu, ktorý nám pomôže nielen s chlapskými vecami v sklade, ale aj odvezie tovar na naše stánky v rámci Slovenska (hlavne Bratislava a okolie) a občasne aj v rámci Českej republiky. Môžeš sa tešiť na mladých kolegov a prácu, v ktorej sa nebudeš nudiť.
Tvojou pracovnou náplňou bude:

- rozvoz tovaru po našich predajniach - najmä BA a SK (občas ČR)
- príjem a výdaj tovaru v našom sklade v Dúbravke
- pomoc pri balení tovaru
- spolupráca pri stavaní a deinštalácii stánkov
- pomoc pri drobných opravách na office a predajných stánkov
- cestovanie v rámci SK a CZ - práca sa občas vykonáva aj večer, kedy sa dá následne vybrať ako náhradné voľno

- motivačný odmeňovací systém
- zamestnanecké zľavy
- príspevok na stravu
- zľavy v OC
- mladý a dynamický kolektív

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašli svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou. Staň sa našou súčasťou a buduj spolu s nami úspešný slovenský nápad, ktorý expanduje aj za hranice Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny šofér
- skúsenosti so šoférovaním dodávky, prípadne ochota šoférovať dodávku
- samostatnosť, zodpovednosť a komunikatívnosť
- flexibilita

Nie sme len značka ponožiek, ale aj firma, ktorá aktívne pomáha tretiemu sektoru a znevýhodneným skupinám. Nehľadáme veci, ktoré nás môžu rozdeľovať, ale chceme ukázať to, čo nás spája. Nepatríme k firmám, ktoré skrývajú svoj názor, práve naopak. Medzi naše hlavné hodnoty patrí tolerancia, empatia a otvorenosť.
Viac informácií o nás nájdete na www.fusakle.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4061514  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac