Operátor pletiarenskej výroby - pletiar/ka

Eric SK s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 1539/11, Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie nových vzorov na výrobu ponožiek
- príprava výrobného materiálu na následnú výrobu
- nahadzovanie vzorov do pletacieho stroja
- dohliadanie procesu výroby - kvalita a bezchybovosť výrobkov
- súčinnosť pri ďalších procesoch výroby
- obsluha a údržba pletacích strojov

Email s vaším životopisom a sprievodným textom pošlite na info@fusakle.sk. Do predmetu mailu uveďte "Pletiar Fusakle".
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- komunikatívny, samostatný a pracovitý
- systematický, vieš logicky myslieť a koncentrovať na svoju prácu
- si kamarát s technikou a mechanikou
- nebojíš sa nových strojov
- máš cit pre detail a dizajn a neunikne ti ani jedno očko
- máš vysokú latku na kvalitu a štandard
- máš rád maľované krížovky (premeníš dizajnérov nápad na nový vzor)
- vieš kresliť v štvorčekoch a krížikoch

Sme slovenský výrobca dizajnových ponožiek pre deti a dospelých. Naše heslo je #ziadnanuda, takže naše ponožky su veselé, farebné a jedinečné.
www.fusakle.sk

Prečo Fusakle?

Lebo nohy nás nosia celý život a zaslúžia si kvalitu a starostlivosť - 92% bavlna, 6% polyamid, 2% elastán.
Lebo podporujeme slovenských výrobcov a vyrábame výhradne na Slovensku.
Lebo nohy sú sexy a prečo ich neukázať.
Lebo stačí tak málo a dokážeme sa odlíšiť od ostatných. Vyjadriť svoju náladu, svoj postoj, dokážame rozosmiať, zaujať, nahnevať.
A hlavne máme radi farby a nemáme radi nudu.
#fusakle #ziadnanuda

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Družstevná 1539/11
969 01 Banská Štiavnica

Kontakt

ID: 3305790   Dátum zverejnenia: 8.2.2018