Transport Coordinator - Medzinárodná špedícia, logistika a zasielateľstvo / Košice

ERFOLG s.r.o.

Miesto práce
Magnezitárska, Košice
Termín nástupu
Január 2024
900 - 1 700 EUR/mesiacNástupný plat 900€ brutto aj počas školiaceho procesu + bonusový systém spoločnosti prináša uchádzačovi počas 1-3 rokov možnosť zarobiť si od 1100-1700€. Ak sa v tejto práci nájdeš, od začiatku si vieš zarobiť aj viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Transport Coordinator pracuje v úvodných mesiacoch pod denným vedením skúseného lídra, čím dostáva podporu, coaching na individuálny rast na základe bohatých dosiahnutých skúseností lídrov. Podporou pri jeho napredovaní je neodmysliteľne aj „back office“, ktorý mu šetrí čas a energiu zamerať sa primárne na náplň svojej práce.

Denná operatíva Transport Coordinatora spočíva najmä v efektívnom riešení požiadaviek našich klientov a je ihneď súčasťou úspešného budovania značky ERFOLG. Ide o prepravy v rámci Európy a v komunikácii s dopravcami aj v cudzom jazyku. Má na starosti celý proces od prijatia objednávky cez predaj a vyjednávanie o cene, poslanie objednávky dopravcovi, overovanie nakládok, vykládok a situácie s tým spojené.

• Home Office
• Koncoročné odmeny
• Flexibilný pracovný čas
• Partnerský model fungovania firmy, každý názor je vypočutý
• Mobilné pracovné prostredie – mobil + notebook
• Transparentný kariérny rast
• Vzdelávanie zamerané na osobnostný rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• obchodný duch
• príjemné vystupovanie
• odolnosť voči stresu
• dobré organizačné schopnosti

Výhodou sú aj tieto jazyky: poľský jazyk - mierne pokročilý (B1) alebo nemecký jazyk – mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť ERFOLG sa vypracovala za uplynulých 17 rokov medzi TOP medzinárodné špedície. S ročným obratom nad EUR 65+ mil. sme stabilnou súčasťou v dodávateľskom reťazci európskeho formátu. So stabilným cashflow sa chceme posunúť na mapu celého sveta.
Našou víziou je ponúkať možnosti uplatnenia v regiónoch Slovenska. Aktuálne disponujeme tromi pobočkami: Michalovce (Head office), Prešov a Košice.

Erfolg si spoločne zadefinoval Hodnoty, ktoré nás vystihujú a ktorých sa držíme:

DÔVERA
ÚCTA
SPOĽAHLIVOSŤ
TÍMOVOSŤ
UDRŽATEĽNOSŤ
TRANSPARENTNOSŤ

Ak cítiš príležitosť a chceš sa stať jedným z nás, pošli svoj životopis prostredníctvom kontaktného
formulára alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected]
Tešíme sa na teba.

Každý môže byť úspešný.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4307403  Dátum zverejnenia: 30.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac