Junior Freight Manager

ERFOLG s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 6, Michalovce
Termín nástupu
August/September 2021
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac+ mesačné provízie bez obmedzenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna telefonická a mailová komunikácia v cudzom jazyku s obchodnými partnermi v celej Európe s cieľom zabezpečenia a plnenia ich požiadaviek, na základe vlastného business know-how. Ide o manažovanie procesov v oblasti medzinárodnej špedície, logistiky a zasielateľstva v dynamickom svete plnom vysokých čísel, zdieľania množstva informácií, znášania adekvátnych rizík a vlastných profitov.
Konkrétnejšie informácie ohľadne jednotlivých pozícii na pracovnom pohovore a na stránke https://www.erfolg.sk/kariera/

Možnosť práce z domu (po určitej dobe)
Partnerský model fungovania firmy - každý názor je vypočutý
Mobilné pracovné prostredie – mobil + notebook
Motivačný systém odmeňovania
Transparentný kariérny rast
Vzdelávanie v oblasti logistiky
Deň voľna na narodeniny
Náhradné voľno

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci a k riešeniu vzniknutých situácií
komunikačné a vyjednávacie schopnosti
schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatnosť
obchodný duch
príjemné vystupovanie
cieľavedomosť
ochota vzdelávať sa a prijať politiku spoločnosti
časová flexibilnosť
odolnosť voči stresu
precíznosť
organizačné zručnosti
schopnosť pohotovo reagovať

znalosť iných cudzích jazykov výhodou

Spoločnosť ERFOLG sa vypracovala za uplynulých 17 rokov medzi TOP medzinárodné špedície. S ročným obratom nad EUR 65+ mil. sme stabilnou súčasťou v dodávateľskom reťazci európskeho formátu. So stabilným cashflow sa chceme posunúť na mapu celého sveta.
Našou víziou je ponúkať možnosti uplatnenia v regiónoch Slovenska. Aktuálne disponujeme tromi pobočkami: Michalovce (Head office), Prešov a Košice.

Erfolg si spoločne zadefinoval Hodnoty, ktoré nás vystihujú a ktorých sa držíme:

DÔVERA
ÚCTA
SPOĽAHLIVOSŤ
TÍMOVOSŤ
UDRŽATEĽNOSŤ
TRANSPARENTNOSŤ

Ak cítiš príležitosť a chceš sa stať jedným z nás, pošli svoj životopis prostredníctvom kontaktného
formulára alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected]
Tešíme sa na teba.

Každý môže byť úspešný.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4012496  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac