Recepčný / recepčná

ERB Hotel, s. r. o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novo otvorený Boutique Hotel ERB hľadá človeka s pozitívnym myslením, ktorý bude poskytovať hosťom služby recepcie najvyššieho štandardu. Hľadáme človeka, ktorý prirodzene rád pomáha, snaží sa aktívne vyhovieť zákazníkom, hľadá možnosti na riešenie problémov a pracuje pokojne bez známok vplyvu stresu.

- Kontrola príchodov, vítanie hostí, prideľovanie izieb podľa dostupnosti, zabezpečovanie riadnej registrácie, spolupráca s inými oddeleniami hotela
- Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- Uvádzanie návštev a poskytovanie komplexných informácií hosťom
- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí
- Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti
- Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí
- Zabezpečovanie komfortu pre hosti
- Administratíva spojená s chodom recepcie
- Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie

- stabilita – počas prvej, aj druhej vlny pandémie sme neprepustili žiadneho zamestnanca (do skupiny ERB spadá aj pivovar, pivovarská reštaurácia a divadlo, na ktoré sa vzťahovali pandemické reštrikcie).
- platový rast
- stabilné pracovné miesto (nie len v rámci sezón)
- obedy v mieste výkonu práce vo výške 1,30€
- mesačné plánovanie zmien

Uvedený nástupný plat v hrubom 1100EUR je v závislosti od skúsenosti uchádzača.
Preplácame nadčasy, príplatky za prácu počas sviatkov, soboty a nedele.

Privítame absolventov stredných a vysokých škôl.

Do výberového konania sa zapojíte zaslaním životopisu v slovenskom jazyku na uvedený e-mail: [email protected] po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu stretnutia na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
tímová práca
spoľahlivosť

ERB Hotel, s.r.o. je rodinná spoločnosť patriaca do skupiny spoločností ERB z Banskej Štiavnice. V historickom centre Banskej Štiavnice rodina Radová a Siváková vytvorila rekonštrukciou Hellenbachovho domu, objektu zo 16. storočia, luxusný Boutique Hotel ERB. Hotel cieli na dospelého, náročného klienta, hľadajúceho kľud, ticho a komfort za účelom oddychu v nádhernej Banskej Štiavnici a jej okolí. Hotel disponuje vlastnou podzemnou garážou pre hostí, wellnessom, koňakovým klubom, kaviarňou, záhradou a vlastnou reštauráciou. Ubytovanie ponúka v 22 priestranných izbách, suitách, apartmánoch.
Spoločnosti skupiny ERB prevádzkujú v historickom centre pivovar, reštauráciu, divadlo, obchodík a hotel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4461727  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac