Čašník / servírka

ERB Hotel, s. r. o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novootvárajúceho, pokojného, Boutique hotela ERB***** prijmeme čašníka/servírku

Náplň práce:
- starostlivosť o hostí v rámci stolovania
- odporúčanie jedál a nápojov na základe výbornej znalosti jedálneho a nápojového lístka (toto je predmetom adaptačného – zaúčacieho procesu)
- objednávanie nápojov a jedál
- servírovanie objednaných nápojov, jedál
- práca s pokladňou (blokovanie objednaných položiek, vystavovanie účtov zákazníkom)
- debarasovanie stolov
- príprava studených a teplých nápojov
- udržiavanie čistoty baru, stolov a priestorov reštaurácie

- našim zamestnancom varíme obedy v cene 1€ (v prípade potreby varíme aj bezlepkovú stravu taktiež v cene 1€)
- organizujeme firemné akcie pre celý team podniku
- v prípade záujmu organizujeme a hradíme odborné kurzy a školenia na zručnosti (školenia o pive, príprava kávy) či osobný rozvoj
- v prípade záujmu uchádzačov z okolia Banskej Štiavnice poskytujeme firemný byt na účely príležitostného prespania za úhradu symbolickej sumy (ak napríklad niekto robí dlhý týždeň a teda niekoľko dní za sebou a neoplatí sa mu cestovať domov). Byt je v blízkosti výkonu práce, približne 15 minút chôdze pešo.
- perieme a chystáme pracovné oblečenie na každú zmenu
- preplácame spodnú časť pracovného odevu (nohavice/sukňa) a pracovnú obuv, vrchnú časť pracovného odevu (firemné blúzky, svetre, saká) sú zabezpečované nami
- pracujeme v rámci mesiac vopred daného rozpisu (nefungujeme na telefón, ale naopak, ctíme súkromný čas našich zamestnancov); plánujeme dovolenky, ktoré (napriek tomu, že naše najsilnejšie obdobie je leto) je možné čerpať aj počas leta
- ctíme zákon a teda je u nás samozrejmé preplácanie nadčasov, príplatkov za prácu počas sviatkov a príplatkov za prácu počas víkendov

Znalosť angličtiny je vítaná, no nie je absolútnou nutnosťou. Na najvyššiu priečku ako podmienku prijatia staviame „človečinu“ a prirodzenú radosť z práce s ľuďmi pri poskytovaní služieb.
Uvedený nástupný plat v hrubom 1100€ je v závislosti od skúsenosti uchádzača. V prípade, že uchádzač disponuje kvalitami ako jazykové vybavenie, prípadne prax z hotelov rovnakej alebo vyššej kategórie, nástupný plat tomu prispôsobujeme.

Pracovný čas je rozvrhnutý na 15 zmien v mesiaci.

Nie je prekážka, ak s prácou na tejto pozícii nemáte predošlé skúsenosti, nakoľko do všetkých činností vybraného uchádzača detailne zaúčame. Čo je však pre nás kľúčové, je prístup k ľuďom, pohostinné vystupovanie a chuť pracovať.

Do výberového konania sa zapojíte zaslaním životopisu v slovenskom na uvedený e-mail: [email protected] po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu stretnutia na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ERB Hotel, s.r.o. je rodinná spoločnosť patriaca do skupiny spoločností ERB z Banskej Štiavnice. V historickom centre Banskej Štiavnice rodina Radová a Siváková vytvorila rekonštrukciou Hellenbachovho domu, objektu zo 16. storočia, luxusný Boutique Hotel ERB. Hotel cieli na dospelého, náročného klienta, hľadajúceho kľud, ticho a komfort za účelom oddychu v nádhernej Banskej Štiavnici a jej okolí. Hotel disponuje vlastnou podzemnou garážou pre hostí, wellnessom, koňakovým klubom, kaviarňou, záhradou a vlastnou reštauráciou. Ubytovanie ponúka v 22 priestranných izbách, suitách, apartmánoch.
Spoločnosti skupiny ERB prevádzkujú v historickom centre pivovar, reštauráciu, divadlo, obchodík a hotel.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4196151  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac