Pivný remeselník

ERB - Eduard Rada Breweries, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 400 EUR/mesiacvariabilná zložka mzdy závislá od skúseností a výkonu uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zvedavý, ako vzniká pivo?
Hľadáme šikovného a zručného kolegu, ktorý chce byť súčasťou kolektívu tvoriaceho najlepšie slovenské pivá. Naučíme ťa všetky pozície potrebné pri výrobe piva. Od varenia piva, filtrovania piva, stáčania do sudov alebo fliaš, práce v sklade, sanitácie všetkých výrobných zariadení
Sme pivovar spájajúci remeselnosť a ručnú prácu s najmodernejšou high-tech technológiou.

- Práca v jednom z najkrajších miest na svete - v Banskej Štiavnici
- Možnosť kariérneho postupu
- Motivačné platové ohodnotenie
- Zabezpečujeme obedy v hodnote 1€
- Poskytujeme podnikové produkty vo zvýhodnenej cene

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť
ochota
pracovitosť
zmysel pre tímovú prácu
striktný zmysel pre poriadok a hygienu

ERB – Eduard Rada Breweries, s.r.o. je stabilná rodinná spoločnosť patriaca do skupiny spoločností ERB prevádzkujúca exkluzívny produkčný Pivovar ERB s reštauráciou a divadlom v Banskej Štiavnici. Odberateľmi pivovaru sú najkvalitnejšie hotelové a reštauračné zariadenia na Slovensku poskytujúce služby a servis na najvyššej úrovni. Do skupiny patrí aj Boutique Hotel ERB v Banskej Štiavnici, poskytujúci ubytovanie a služby na najvyššom štandarde.
Všetky spoločnosti patriace do skupiny ERB sa hrdia daňovou spoľahlivosťou.

Ďalšie informácie na www.pivovarerb.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Sivák
Tel.: +421 917 864 114
E-mail: poslať životopis
ID: 4801913  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac