Účtovníčka

ERB - Eduard Rada Breweries, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe prémie do výšky 360EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletné vedenie účtovníctva, podvojné účtovníctvo, vedenie došlých a vyšlých faktúr, evidencia majetku, evidencia DPH, evidencia tržieb a skladov, vypracovanie štatistík, firemných výkazov, vedenie evidencie, komunikácia s FS, DÚ, bankami.

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva, zodpovednosť za jej správnosť a dodržanie termínov;
- spracúvanie účtovných dokladov (DPH, faktúry, banka, zásoby a sklady, majetok, pokladňa);
- spracovanie bankových dokladov;
- vypracovanie vyšlých a zálohových faktúr;
- sledovanie a účtovanie tržieb registračných pokladníc a e-kasy;
- pravidelný monitoring salda;
- vypracovanie daňových priznaní (DPH, dane z príjmu, účtovnú závierku);
- spracúvanie dane z nehnuteľností, motorových vozidiel;
- mesačné účtovné uzávierky, ročná účtovná uzávierka;
- sledovanie účtovnej a daňovej legislatívy;

- Zamestnávame ľudí na trvalý pracovný pomer a zabezpečujeme im finančnú stabilitu.
- Okrem fixného platu v pracovnej zmluve pridávame po skúšobnej dobe prémie a odmeny formou osobného ohodnotenia. Pravidelné prehodnocovanie mzdy.
- Základná zložka mzdy sa stanovuje na základe odbornej kvalifikácie a môže byť aj vyššia.
- Zabezpečené stravovanie v mieste výkonu práce.
- Vyplácanie 13teho platu.

Do výberového konania sa zapojíte zaslaním životopisu na e-mail: [email protected], po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu stretnutia na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

Nutná znalosť podvojného účtovníctva, prax v odbore 3 rokov.
Znalosť programu Pohoda vítaná - uprednostnenie uchádzača.
Finančná a ekonomická gramotnosť.
Komunikatívnosť /kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa/.
Analytické myslenie.
Precíznosť, presnosť, spoľahlivosť.
Ochota pomáhať.

ERB – Eduard Rada Breweries, s.r.o. je stabilná rodinná spoločnosť patriaca do skupiny spoločností ERB prevádzkujúca exkluzívny produkčný Pivovar ERB s reštauráciou a divadlom v Banskej Štiavnici. Odberateľmi pivovaru sú najkvalitnejšie hotelové a reštauračné zariadenia na Slovensku poskytujúce služby a servis na najvyššej úrovni. Do skupiny patrí aj Boutique Hotel ERB v Banskej Štiavnici, poskytujúci ubytovanie a služby na najvyššom štandarde.
Všetky spoločnosti patriace do skupiny ERB sa hrdia daňovou spoľahlivosťou.

Ďalšie informácie na www.pivovarerb.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4350841  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac