Čašník/servírka

ERB - Eduard Rada Breweries, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat je 600 € brutto; po zaučení a schopnosti plnohodnotnej obsluhy je priemerná mzdy na tejto pozícii 1100 € netto (priemerované za posledných 9 mesiacov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po dôkladnom zaučení na danú pozíciu (môže trvať od 2 týždňov do 2 mesiacov - závisí od šikovnosti uchádzača). Nový kolega začína obsluhovať hostí až po tom, ako si je on, aj my istí, že všetko ovláda.
Po zaučení náplňou práce je:
- usádzanie hostí
- prezentácia podniku aktívnym ponúkaním nápojov (najmä piva, ktoré je varené v našom pivovare ERB)
- odporúčanie jedál
- objednávanie nápojov a jedál
- servírovanie objednaných nápojov, jedál
- práca s pokladňou (blokovanie objednaných položiek, vystavovanie účtov zákazníkom)
- debarasovanie stolov
- príprava studených a teplých nápojov
- udržiavanie čistoty baru, stolov a priestorov reštaurácie

Znalosť angličtiny je vítaná, no nie je absolútnou nutnosťou
Uvedený nástupný plat v hrubom 600€ je platný pre uchádzača, ktorý vie komunikovať v anglickom jazyku. Prijímame aj uchádzačov, ktorí anglický jazyk neovládajú, v tomto prípade je nástupný plat 500€ v hrubom.
Nástupný plat je platný po dobu, kým nového kolegu zaučíme.
Po zaučení je priemerná mzda v našom podniku na tejto pozícii (priemerovaná za posledných 9 mesiacov) 1 100€ v čistom.

Pracovný čas je rozvrhnutý na krátky a dlhý týždeň, ktoré sa striedajú, takže robíte v jeden týždeň 2dni a v druhý týždeň 5dní, vyzerá to nasledovne:

Krátky týždeň:
pondelok - voľno
utorok - voľno
streda 10.30 - 22.00
štvrtok 10.30 - 22.00
piatok - voľno
sobota - voľno
nedeľa - voľno

Dlhý týždeň:
pondelok 8.00 - 22.00
utorok 10.30 - 22.00
streda - voľno
štvrtok - voľno
piatok 10.30 - 24.00
sobota 10.30 - 24.00
nedeľa 10.30 - 22.00

- našim zamestnancom varíme obedy v cene 1€ (v prípade potreby varíme aj bezlepkovú stravu taktiež v cene 1€)

- organizujeme firemné akcie pre celý team podniku

- v prípade záujmu organizujeme a hradíme odborné kurzy a školenia na zručnosti (školenia o pive, príprava kávy) či osobný rozvoj

- v prípade záujmu uchádzačov z okolia Banskej Štiavnice poskytujeme novozrekonštruovaný firemný byt na účely príležitostného prespania za úhradu symbolickej sumy (ak napríklad niekto robí dlhý týždeň a teda niekoľko dní za sebou a neoplatí sa mu cestovať domov)

- perieme a chystáme pracovné oblečenie na každú smenu

- preplácame spodnú časť pracovného odevu (nohavice/sukňa) a pracovnú obuv, vrchnú časť pracovného odevu (firemné blúzky, zástery, svetre a mikiny) sú zabezpečované nami

- pracujeme v rámci mesiac vopred daného rozpisu (nefungujeme na telefón, ale naopak, ctíme súkromný čas našich zamestnancov); plánujeme dovolenky, ktoré (napriek tomu, že naše najsilnejšie obdobie je leto) je možné čerpať aj počas leta

- ctíme zákon a teda je u nás samozrejmé preplácanie nadčasov, príplatkov za prácu počas sviatkov a príplatkov za prácu počas víkendov

Do výberového konania sa zapojíte zaslaním životopisu v slovenskom alebo anglickom jazyku na uvedený e-mail. po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu stretnutia na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nie je prekážka, ak s prácou na tejto pozícii nemáte predošlé skúsenosti, nakoľko do všetkých činností vybraného uchádzača detailne zaúčame. Čo je však pre nás kľúčové, je prístup k ľuďom, pohostinné vystupovanie a chuť pracovať.

ERB – Eduard Rada Breweries, s.r.o. je stabilná rodinná spoločnosť patriaca do skupiny spoločností ERB prevádzkujúca exkluzívny produkčný Pivovar ERB s reštauráciou a divadlom v Banskej Štiavnici. Odberateľmi pivovaru sú najkvalitnejšie hotelové a reštauračné zariadenia na Slovensku poskytujúce služby a servis na najvyššej úrovni. Do skupiny patrí aj Boutique Hotel ERB v Banskej Štiavnici, poskytujúci ubytovanie a služby na najvyššom štandarde.
Všetky spoločnosti patriace do skupiny ERB sa hrdia daňovou spoľahlivosťou.

Ďalšie informácie na www.pivovarerb.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3386114  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat je 600 € brutto; po zaučení a schopnosti plnohodnotnej obsluhy je priemerná mzdy na tejto pozícii 1100 € netto (priemerované za posledných 9 mesiacov)