Čašník/servírka

ERB - Eduard Rada Breweries, s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 2, Banská Štiavnica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 - 1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako team reštaurácie pivovaru ERB v Banskej Štiavnici hľadáme kolegu do obsluhy.
Pracovnou náplňou je starostlivosť o zákazníkov reštaurácie - usádzanie, odporúčanie, prijímanie objednávok, servis nápojov a jedál, práca za barom - príprava studených a teplých nápojov, čapovanie piva.

- platový rast
- okrem fixného platu udeľujeme odmeny a prémie
- preplácanie nadčasov, sviatkov a dovoleniek
- 13.ty plat
- stabilné pracovné miesto (nie len v rámci sezón)
- starostlivosť o pracovné oblečenie
- obedy v mieste výkonu práce vo výške 1€
- mesačné plánovanie smien
- teambuildingy
- odmeny v rámci interných súťaží predajnosti (tieto odmeny dávame každému kolegovi na mieru, napríklad adrenalínové zážitky, pobyty vo wellness hoteloch...)
- možnosť ubytovania v blízkosti práce (10 minút pešo od reštaurácie)
- kurzy a školenia v rámci zručností v obsluhe (pivo, káva, jedlá), školenia predajných zručností, typológie zákazníka;
- príspevky na pracovnú obuv

Do výberového konania sa zapojíte zaslaním životopisu v slovenskom alebo anglickom jazyku na uvedený e-mail. po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu stretnutia na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca v obsluhe je maximálne spätá s ľuďmi, preto by uchádzač mal byť príjemný, komunikatívny a milý. Nevyžadujeme, aby bol vyučený v odbore či mal predošlé skúsenosti z práce v reštaurácii, pretože nového kolegu do všetkého detailne zaučíme.

ERB – Eduard Rada Breweries je stabilná rodinná spoločnosť prevádzkujúca exkluzívny produkčný Pivovar ERB s reštauráciou a divadlom v Banskej Štiavnici s ročnou produkciou piva 3500 hl. Odberateľmi pivovaru sú najkvalitnejšie hotelové a reštauračné zariadenia na Slovensku poskytujúce služby a servis na najvyššej úrovni.

Ďalšie informácie na www.pivovarerb.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Novozámocká 2
96901 Banská Štiavnica

Kontakt

ID: 3386114   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 - 1100