PHP Developer

ERAMBA LIMITED

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacMozes pracovat na TPP alebo zivnost

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame php developera, ktory nam pomoze s pracou na nasej aplikacii ktora bezi na CakePHP, JavaScript-e a Mysql. Ak nemas skusenosti s CakePHP vobec nevadi, staci ze mas aspon nejake skusensoti s php samotnym a snahu naucit sa nieco nove.

Zo zaciatku by bola tvoja praca hlavne o fixovani bugov, neskor samozrejme vyvoj novych features s pouzitim php + sql. Moze sa objavit aj nejaky Javascript a html na frontende. Vsetko je manazovane na githube.

Pracoval by si s dvoma mladymi chalanmi, ktory su vo firme od jej zaciatku. Anglicky jazyk nie je podmienkou. Radi ti pomozu az kym nebudes poznat nas softver od hora nadol.

Zo zaciatku by bolo fajn prist do officu, neskor mozes pracovat odkial len chces.
Nas office je s starom meste blizko prezidentskeho palaca, mame snacky, drinky a aj vlastny gym.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

eramba is an open, community oriented web-application that helps Technology, IT Security, Compliance and Audit professionals with the analysis, management and reporting of Security Governance.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4162835  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac