PHP Developer

ERAMBA LIMITED

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V roku 2013 sme založili open-source projekt, nástroj na správu administratívy v oblasti IT bezpečnosti. Postupne sme rástli a stali sa obľúbeným riešením v tejto oblasti. Dnes sa môžeme pochváliť klientami ako Oracle, Aibus a mnoho dalších.

Za posledných niekoľko desaťročí bol tento priemysel dostupný a manažovaný iba veľkými firmami a to meníme na voľnejšiu open-source filozofiu.

Čo budeme od teba potrebovať? Ideálny prípad by si bol ak si pracoval v CakePHP aspoň rok (a samozrejme poznáš aj Vanilla PHP a OOP od konca po začiatok), tabuľky nerobíš v Exceli ale v MySQL, GIT-ko si naložil na tanier dnes na raňajky a rovno to nezabalíš, ked sa spomenie Linux a jeho konzola. Samozrejmosťou je HTML, CSS a JavaScript (jQuery).

Každopádne bude docela postačujúce, ak vieš o existencii PHP Frameworkov a niektorý z nich si používal, čiže aj sám vieš nakódiť a rozbehat kompletnú appku a zároveň vyriešiť rôzne ne-triviálne problémy bez toho aby si mal časte otázky ale namiesto toho adekvátne vedel použiť napríklad Google.

Mal by si:
Byť v pohode a nekonfliktný
Mať (v zdravej miere) OCD a riešiť detail
Chuť sa niečo nové naučiť
Bývať v blízkosti tak hodinu od Bratislavy aby si sa mohol dostavovať na pravidelné mítingy a taktiež pracovať v kancelárií aspoň 4 dni v týždni

Nachádzame sa v Bratislave (s výnimkou Estebana v Španielsku na jedno obdobie v roku) ale ber to s kľudom, pretože v kancelárii nebudeš musieť byt povinne každý deň.

Ako firma, nie sme úplne tradičné pracovisko, kde je každý izolovaný v pracovnom kúte a nebudeme do teba rýpať ak:

Sa nedostavíš do kancelárie “na čas”
Ti bude chýbať kravata (alebo aj celý oblek)
Budeš chcieť pracovať doma

Preplatíme ti mesačné účty za internet (do 25e) a účet za telefón (do 25e) a dostaneš laptop (do 800e).

Navyše, tvoja výplata (vždy mesiac dopredu) bude do 2000e, všetko podľa našej podpísanej zmluvy platnej minimálne 2 roky. To znamená že musíš mať firmu alebo živnosť, ktorá nás bude faktúrovať každý mesiac podľa dohodnutej mzdy. Všetky povinné poistenia a dane sú na tebe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

eramba is an open, community oriented web-application that helps Technology, IT Security, Compliance and Audit professionals with the analysis, management and reporting of Security Governance.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3169599  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000