Reagujte bez životopisu

Projektant silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace

EPTON projekt s.r.o.

Střední 595, Brno-Královo Pole-Ponava, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme mladá, dynamicky rostoucí projekční kancelář a právě rozšiřujeme náš tým.

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici projektanta silnoproudých a slaboproudých instalací.

Co děláme?

Spektrum naší činnosti je široké, od energetiky, projekční činnosti v oblasti elektroinstalace pro výstavbu rodinných domů, ale i výrobních hal, hotelů nebo obytných a sportovních komplexů až po energetický management měst a obcí. Věnujeme se také projekci fotovoltaických elektráren a inteligentních elektroinstalací. Najde se proto nespočet příležitostí, jak se vyprofilovat i v těchto oblastech.

Nabízíme například zaškolení na modelování v BIM - program REVIT, budete se podílet na mnoha zajímavých a inovativních projektech v rámci celé ČR.

Co očekáváme?

Výhodou jsou Vaše předchozí zkušenosti s projekčními pracemi v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, fotovoltaických elektráren, nabíjení elektromobilů, inteligentní elektroinstalace nebo EPS, ERO…, ale hledáme především zodpovědného a zapáleného kolegu, kterého tyto oblasti zajímají a kterého také rádi sami do všeho zaškolíme.

Preferujeme VŠ vzdělání, absolventi (i ti budoucí) jsou vítáni, ale nebráníme se ani SŠ (obor elektro), rozhodující je ochota učit se a nebát se výzev.

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu - směrodatná je pro nás kvalitně a včas odvedená práce
  • Homeoffice (částečně)
  • Neformální a přátelské pracovní prostředí - všichni jsme na jedné lodi...
  • Sick days
  • Stravenkový paušál, příspěvek na sport a penzijní připojištění, firemní akce a další

Kdy můžete začít?

Kdykoliv, v ideálním případě ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete být součástí přátelské a perspektivní firmy, pošlete nám, prosím, Váš životopis kliknutím na tlačítko odpovědět na inzerát.

Těšíme se na naše setkání a budoucí spolupráci!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Rozjezd zcela nového projektu
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Kafetérie
Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Možnost studijního volna
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4831215  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc