User Growth Specialist (IT Recruiter s kampaňmi) pre platformu Jobrela

eprovement s. r. o., organizačná zložka

Miesto práce
Československej armády 3, Martin
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Growth specialist je človek, ktorý pomáha firme rásť. Pomôž nám rozbehnúť kampane, pomocou ktorých vyhľadáš a pritiahneš IT špecialistov na našu platformu Jobrela.

Vieš rozmýšľať, si kreatívny, zvedavý a pri tom rád komunikuješ s ľuďmi? Tak si na správnom mieste. Pošli nám svoje CV

Momentálne u nás obsadzujeme pozíciu User Growth Specialist pre našu platformu Jobrela.com, kde ponúkame IT špecialistov našim klientom.

  • realizácia náborových kampaní na základe požiadaviek klienta za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií
  • kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších kandidátov
  • vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov
  • smerovanie nových kandidátov na našu platformu jobrela.com

​- samozrejmosťou je firemný smartfón a notebook, ktorý môžeš využívať aj mimo práce
​- práca z domu (po dohode)
​- ponúkame ti možnosť sebarealizácie, osobného rozvoja a kariérneho rastu
​- taktiež môžeš využívať MultiSport kartu
​- navyše k dovolenke máš ďalších 5 voľných platených dní - tzv. sick days​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Vybraných uchádzačov všetko postupne naučíme - nie je nevyhnutné mať prax.

​Základom Tvojho úspechu sú výborné komunikačné schopnosti a chuť do práce.

​Výhody:
​- skúsenosti s prácou na pozícii Recruiter/ Náborový špecialista
​- povedomie o IT technológiách a programovacích jazykoch​

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru so sídlom v Prahe, Česká republika, s kanceláriou v Martine, Slovensko. Po vytvorení platformy Jobrela využívali naši vývojári každú prestávku medzi projektmi na doladenie portálu. V lete 2023 sme sa mohli pochváliť s viac ako 5 000 IT odborníkmi.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Gatialová
Tel.: +421948893597
E-mail: poslať životopis
ID: 4835652  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac