Customer Growth Specialist pre platformu Jobrela

eprovement s. r. o., organizačná zložka

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš plynule po anglicky a aj po nemecky? Komunikácia s ľuďmi ti nerobí problém? Využi znalosť jazykov v praxi a zašli nám svoj životopis.

Momentálne u nás obsadzujeme pozíciu špecialistu zákazníckej podpory pre našu platformu Jobrela.com, kde ponúkame IT špecialistov našim klientom.

  • zákaznícka podpora na našej platforme Jobrela
  • identifikovanie a analýza možných potrieb klienta
  • podpora pri registrácií na platforme a pri nahrávaní projektov klientom a ich kontrola
  • DEMO calls a reprezentácia spoločnosti
  • aktívne vyhľadávanie nových klientov, tvorba databázy

  • príležitosti na profesionálny rast a rozvoj
  • práca z domu
  • multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • základom Tvojho úspechu sú výborné komunikačné schopnosti a chuť do práce
  • komunikácia v anglickom a v nemeckom jazyku
  • schopnosť samostatne pracovať, rýchlo sa adaptovať
  • príjemné vystupovanie a prozákaznícky prístup

Eprovement is a software designing company with experience in banking, telco and insurance helping companies to keep ahead with the latest in the Innovation space.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Gatialová
Tel.: +421948893597
E-mail: poslať životopis
ID: 4821425  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac