Servisný technik, elektrotechnik

EPROM ELECTRONIC s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je spodnou hranicou. Celková suma závisí od kvalifikácie kandidáta, odpracovaných hodín a ďalších faktorov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu hľadáme nového kolegu na pozíciu SERVISNÝ TECHNIK, ELEKTROTECHNIK.

Dôležité upozornenie: podmienkou je precíznosť a minimálne 2-ročná prax v elektroinštaláciách.

Hlavnou náplňou práce SERVISNÉHO TECHNIKA, ELEKTROTECHNIKA bude:
- vykonávanie elektroinštalácií;
- montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov, počítačových systémov, televíznych systémov a iných elektronických zariadení;
- pomocné práce pri inštaláciách a konfiguráciách systémov;
- príprava zariadení pred inštaláciou;
- inštalácie v teréne na stavbách, firmách v rámci SR

Miesto výkonu práce: Nitra, Vráble, Zlaté Moravce a okolie (SR)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektroinštalácie

Počet rokov praxe

2

Požiadavka :
oprávnená spôsobilosť v elektrotechnike podľa §21 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z. a minimálne 2-ročná prax v elektroinštaláciách

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- samostatnosť a zodpovedné riešenie zverených úloh;
- dôslednosť, precíznosť, zmysel pre detail;
- schopnosť nastaviť si priority;
- dobré komunikačné schopnosti;
- pozitívny prístup k práci;
- schopnosť čítať a pracovať podľa elektrotechnickej dokumentácie

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom, distribúciou a montážou televíznej, zabezpečovacej a monitorovacej technológie a techniky.
ID: 4143626  Dátum zverejnenia: 20.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac