Java developer

eppTec s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolu s našimi konzultanty budete mít možnost pracovat na zajímavých projektech našich zákazníků a podílet se na rozvoji interních produktů.
Budete rozvíjet své dovednosti v oblasti tvorby software, od návrhu přes realizaci až po finální testování s důrazem na moderní technologie.

Vaše role:

  • design a implementace mikroservices pomocí frameworku Spring boot
  • design a implementace rozhraní v REST/SOAP/JMS
  • spolupráce na návrhu mikroservisní architektury aplikace

Nabízíme:

  • individuální přístup ke každému zaměstnanci (výhoda menší společnosti)
  • kreativní práci plnou výzev
  • skvělou příležitost pro osobní i profesní růst
  • možnost pracovat až 50% z domova (po zapracování)
  • podporu pro vzdělávání a certifikaci v rámci zvolené odbornosti - až 12 dní studijního volna ročně
  • finanční hodnocení odvíjející se primárně od vašeho úsilí, dovedností a dosažených výsledků
  • možnost rozvíjet se v některé z dalších core kompetenci eppTec
  • 5 týdnů dovolené
  • balíček dalších příjemných benefitů, který obsahuje například plně hrazené stravenky a roční bonus

Kvalifikační předpoklady:

  • ukončené SŠ vzdělání v oblasti IT, Matematika, Fyzika nebo Ekonomie
  • praxe na pozici Java vývojáře 5-6 let
  • znalost jazyka Java, ideálně Java 11
  • základní znalost frameworku Spring a Spring boot
  • znalost integračních patternů REST (Swagger), WS-SOAP, messaging
  • znalost K8s, Docker, Redis
  • znalost Cloud native development
  • znalost Maven, GIT výhodou
  • zkušenost s programováním JEE aplikací

Požadavky:

  • logické myšlení
  • dobré komunikační schopnosti
  • týmový hráč

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4168108  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc