Projektový manažér / obchodný zástupca - stavebníctvo - liate podlahy

EPOX s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových klientov, stavieb.
Aktívna komunikácia s investorom.
Koordinácia podlahárskych prác.

služobné auto, telefón, stravné lístky

Ak Vás ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám životopis a žiadosť na e-mail [email protected]. Zaslaním žiadosti záujemcu o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti EPOX s.r.o., so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výmerového konania v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať iba uchádzačov vhodných na inzerovanú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.
Dobré organizačné a komunikačné schopnosti.

Realizácia liatych epoxidových podláh, liatych polyuretánových podláh, samonivelizačných vyrovnávacích podláh, náterov podláh, priemyselných podláh.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4246139  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac