Skvelá ponuka práce z domova - telefónny konzultant!

ePojisteni.cz s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Patríme do skupiny NetBrokers Holding, ktorá spája technologických expertov a profesionálov. Sme najväčším a najvýznamnejším poskytovateľom online poistenia na Slovensku a v Českej Republike. Spravujeme slovenský portál www.rychlepoistenie.sk a www.superpoistenie.sk! Tieto internetové portály prinášajú kompletné ponuky pre autopoistenie na slovenskom trhu. Chceš pracovať pre technologického leadera v oblasti online poistenia? Tak neváhaj a pošli svoj životopis.

A ako to u nás funguje?

Naši klienti si spočítajú poistenie na webových stránkach a my im následne poradíme, ktorú z ponúk využiť a ako ušetriť. Naši predajci nevolajú na studené kontakty, nepredávajú finančné deriváty alebo sady hrncov. Klientov kontaktujú na základe ich prejaveného záujmu či žiadosti o telefonický kontakt! Túto službu hodnotí viac ako 95% klientov ako vynikajúcu. A my Ti teraz ponúkame skvelú prácu, a to priamo z pohodlia Tvojho domova. Stačí poslať životopis a počkať, až sa s Tebou spojíme.

NÁPLŇ PRÁCE:
*Telefonická komunikácia s klientmi, ktorí už sami prejavili záujem o naše produkty (nejedná sa o volanie na studené kontakty. Voláme iba klientom, ktorí si na internetových stránkach spravili cenovú kalkuláciu na povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie)
*Analýza potrieb zákazníka, poskytovanie aktuálnych informácii
*Doporučenie vhodných produktov, cenová kalkulácia, uzatváranie zmlúv
*Administratíva spojená s hovormi a požiadavkami zákazníkov

*Prácu na hlavný pracovný pomer
* 5 týždňov dovolenky
* Finančný príspevok na stravovanie
*Skvelé finančné ohodnotenie (kombinácia fixnej a variabilnej zložky mzdy) - výsledky až 1 650 EUR
*Vzdelávanie a ďaľší rozvoj odborných schopností a znalostí (máme jednu z najlepších vzdelávacích akadémii, ktorá Ťa za niekoľko pár mesiacov zásadne posunie v oblasti komunikácie a predaja - čo sú schopnosti, ktoré oceníš nie len v práci, ale aj v bežnom živote)
*Nielenže Ti zaistíme kvalitné zaškolenie, ktoré je plne hradené našou firmou, ale aj čas, ktorý stráviš na školení, sa Ti bude započívať do pracovnej doby
*Hradené ubytovanie, ktoré Ti poskytneme, keď sa budeš zúčastňovať školenia, ktoré prebieha v kanceláriach priamo v Prahe
*Samostatnú a zodpovednú prácu z pohodlia Tvojho domova
*Stabilitu a istotu
*Príležitosť pracovať pre najväčší porovnávač poistení!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

POŽADUJEME:

*Perfektnú znalosť slovenského jazyka (slovom aj písmom)
*Prax ako operátor call centra alebo poisťovací/finančný poradca je však podmienkou
*Skúsenosti z predaja minimálne 2 roky
*Podmienkou je kvalitné internetové pripojenie a vlastný počítač alebo laptop s prehliadačom Chrome a monitor s rozlíšením FullHD alebo s vyšším rozlíšením
*Podmienkou je denne odpracovaná pracovná doba vo výške 8 hodín. Pevná pracovná doba je Po - Pia od 8:20 hod do 9:20 hod, voliteľná pracovná doba je od 9:20 hod do 19 hod.
*Uživateľská práca na počítači
*Skvelé komunikačné schopnosti
*Časová flexibilita

Sme súčasťou skupiny NetBrokers Holding, ktorá spojuje technologických expertov a profesionálov.

Znižujeme finančné a časové náklady našich klientov prostredníctvom unikátnej ponuky informácií, produktov a cien. Holding je vlastníkom porovnávačou energií a telekomunikačných tarifov Tarifomat.cz, CenyEnergie.cz, ProfiSMS a afilačnej siete eSpolupráce.cz. Na Slovensku vlastní najväčší porovnávač online poistenia Superpoistenie.sk a Rychlepoistenie.sk! Nechajme prehovoriť čísla. Naše služby využívá cez 3 milióny uživaťeľov, ktorí nakupujú cez naše weby. Tým špecialistou ročne vykoná cez 1,5 milióna hovorov. Uzavreli sme cez 700 tisíc zmlúv.

Spoločnosť ePojisteni.cz, pôsobiaca na českom trhu od roku 2008, sídli v moderných kancelárskych priestoroch v Karlíne. Sme zameraný na online ponuku spoľahlivých a kvalitných poisťovacích produktov. Poskytujeme svojím klientom individuálny prístup a maximálnu starostlivosť za minimálne náklady.
ID: 3779228  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac