Predavačka/Asistentka predaja

EPL trading, s. r. o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe pri plnom úväzku 750 EUR + osobné ohodnotenie podľa výkonnosti a iniciatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu kolegyňu na pozíciu predavačka / asistentka predaja v zlatníctve v Prievidzi v centre mesta.

Hľadáme príjemného a pracovitého človeka s výbornými komunikačnými, prezentačnými a obchodnými schopnosťami, ktorý sa dokáže nadchnúť pre svoju prácu.

Do vašej náplne práce bude patriť:

- predaj a poradenstvo v oblasti šperkov a hodiniek
- starostlivosť o príťažlivý vizuál predajne a vystaveného tovaru
- práca s pokladňou a počítačom
- starostlivosť o bezproblémový chod predajne

Ako náš zamestnanec sa môžete tešiť na:

- osobné ohodnotenie podľa výkonnosti a iniciatívy
- letnú odmenu
- koncoročnú odmenu vo výške 13. platu
- stravné lístky preplatené v plnej výške
- zľavy na tovar
- školenia o šperkoch, známych značkách hodiniek a predajných technikách
- prácu v stabilnej spoločnosti

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST, v ktorom uvediete prečo vás oslovila práve táto pracovná pozícia, ako aj možný dátum vášho nástupu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať preto budeme len vybraných uchádzačov pozvaných na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:

- profesionálne a príjemné vystupovanie
- pozitívny prístup k zákazníkom a k svojej práci
- dobré komunikačné a obchodné schopnosti
- iniciatívu a chuť pracovať
- ochotu učiť sa
- zmysel pre čistotu a poriadok

Prax na podobnej pozícii je výhodou ale nie podmienkou. Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

Bližšie informácie vám radi poskytneme na osobnom pohovore.

EPL trading, s.r.o.
Spoločnosť EPL trading pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Za tento čas si vybudovala silnú pozíciu na miestnom trhu a patrí medzi najväčších predajcov značkových hodiniek a šperkov v okrese Prievidza. EPL trading sa zameriava na maloobchodnú činnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3561524  Dátum zverejnenia: 29.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac