Skladníčka, Skladník

EPION s.r.o.

Miesto práce
Lomnická 42, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiacmzda je vrátane motivačnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme človeka s príjemným vystupovaním, ktorý si bude zodpovedne vykonávať svoju prácu ako skladník s tovarom z oblasti zdravotníckeho materiálu. Tvojou úlohou bude:
-príjem tovaru a jeho zaskladnenie
-výdaj tovaru kuriérom
-balenie tovaru a príprava na odoslanie
-práca so skenerom / mobilným počítačom
-práca s elektrickým ručným vozíkom (oprávnenie s VZV, ak nemáte zaškolíme Vás)
-možnosť príležitostne rozviezť tovar našim zákazníkom (OV, alebo dodávka do 3,5t)
-tovar nie je ťažký; ľahká manipulácia

Stabilný príjem
Stravné hradené nad rámec zákona
Mesačné bonusy vo výške do 10%
Pravidelná pracovná doba (8:00-16:30), bez práce počas sviatkov, či nočných smien
Podporujúci a priateľský tím
Moderné a čisté pracovné prostredie, technológie uľahčujúce prácu
Korektný a profesionálny prístup zamestnávateľa
Občerstvenie v podobe kvalitnej kávy a čajov

Informácie o výberovom konaní

K životopisu prosíme priložiť fotografiu.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich uvedené podmienky.
S oslovenými uchádzačmi bude telefonicky alebo mailom dohodnutý termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

EPION s.r.o. - sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v sektore špičkových zdravotníckych pomôcok, zdravotníckeho materiálu a zariadení a služieb v oblasti zdravotníctva. Pôsobíme v moderných priestoroch v Nitre.
ID: 4799565  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac