Obchodný zástupca pre projekty financované z fondov EÚ - aj formou home office

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
január 2022, alebo dohodou
1 200 EUR/mesiacPonúkaná mzda je od 1 200 EUR, v závislosti od skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii bude vašou náplňou práce:
- Aktívne vyhľadávanie klientov a sledovanie prostredia pre oblasť EU fondov
- Vedenie obchodných rokovaní a obchodovanie zo službami, ktoré spoločnosť poskytuje klientom
- Proaktívne vyhľadávanie príležitostí na financovanie zámerov klientov
- Aktívne sledovanie a štúdium grantových príležitostí v SR a v EÚ
- Spracovávanie a prezentovanie analýz, záznamov z rokovaní, PP prezentácií, ponúk, zmlúv
- Práca na tvorbe špecifických, koncepčných a strategických dokumentov
- Komunikácia s klientmi na operatívnej úrovni, udržiavanie a napĺňanie obchodných vzťahov
- Udržiavanie dlhodobých odborných vzťahov s klientami spoločnosti

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Možnosť profesionálneho rastu formou platených školení a workshopov
- Kontakt s klientami z podnikateľskej a verejnej správy
- Vstupné zaškolenie
- Nastavenie pracovného tímu na vzájomnú pomoc
- Práca vo vyváženom pracovnom kolektíve

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta, ktorým je spoločnosť poskytujúca komplexné poradenstvo v oblasti projektového financovania so zameraním na čerpanie grantov z Európskej únie.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite svoj životopis a [email protected].

Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti EU Fondov

Počet rokov praxe

3

- 3 roky v oblasti EU Fondov, Horizont 2020
- Samostatné organizovanie a plánovanie práce
- Výborné obchodné a komunikačné schopnosti
- Orientácia na dosahovanie výsledkov
- Schopnosť učiť sa nové veci
- Všeobecný prehľad v problematike EÚ fondov a v príslušnej legislatíve
- Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
- Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- Proaktivita a samostatnosť v hľadaní krízových riešení
- Vysoká odolnosť voči stresu
- Precíznosť a časová flexibilita

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4216096  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac