Poradíme Vám?
Reagujte bez životopisu
Viac ponúk na www.e-personal.eu

Opatrovateľka/ opatrovateľ

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 350 EUR/mesiacosobne hodnotenie + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov. Ponúkame prácu v zariadení na 12 hodinové zmeny (denné a nočné) na trvalý pracovný pomer., resp. živnosť.
Možnosť turnusovej práce.

Možnosť pracovať aj bez opatrovateľského kurzu ako asistent opatrovateľa (možnosť absolvovania
opatrovateľského kurzu dodatočne).
Príjemné pracovné prostredie. Ubytovanie zabezpečene 30€ /mesiac., vedľa miesta výkonu práce.

Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, pozitívny vzťah k seniorom, zdravotná spôsobilosť, výpis z registra trestov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4211024  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac