Reagujte bez životopisu

Opatrovateľka/ opatrovateľ

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
750 - 1 350 EUR/mesiacZákladná mzda: 750,-€ bez kurzu opatrovateľ • 850,-€ s kurzom opatrovateľa, + podľa praxe a podľa skúseností je možnosť ísť vyššie + príplatky / noc, víkend, sviatok, nadčas/ pracuje sa v 12 hod, zmenách / 6:30 do 18:30/ priemerná mzda od 1100,-€ - 1400,-€ netto/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné pozície - OPATROVOTEĽ / OPATROVATEĽKA
- Pracovná pozícia vhodná pre mužov aj ženy
- Výhoda mať kurz opatrovateľa ale nie je podmienka
- Ideálny kandidát so skúsenosťou s prácou v zariadení / domov seniorov, geriatria, zdravotnícky personál/
- Práca náročná fyzicky, psychicky
- Ide o rozsiahli areál, t.j. zamestnanci sa dosť nachodia / 15 -20 000 krokov/
- Nábor otvorený aj pre cudzincov - zmena zamestnávateľa alebo nový pobyt / bez spoluúčasti zamestnávateľa / s možnosťou nástupu do práce na dobrovoľnícku prácu
- Kandidáti musia predložiť register trestov pri nástupe do práce

Možnosť pracovať aj bez opatrovateľského kurzu ako asistent opatrovateľa (možnosť absolvovania
opatrovateľského kurzu dodatočne).
Príjemné pracovné prostredie. Ubytovanie zabezpečene 30€ /mesiac., vedľa miesta výkonu práce.

Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, pozitívny vzťah k seniorom, zdravotná spôsobilosť, výpis z registra trestov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

skúsenosti s pracou ako opatrovateľ/ošetrovateľ

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Križovenská
Tel.: +421948002048
E-mail: poslať životopis
ID: 4211024  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac