Hľadáme špecialistu na štíhlu výrobu

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
Asap
1 300 EUR/mesiac(horná hranica nástupnej mzdy nie je ohraničená a záleží od skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred :)

Tvojou náplňou práce bude:

• analýza a zlepšovanie výrobných a nevýrobných procesov pomocou nástrojov štíhlej výroby,
• vedenie KAIZEN projektov a ich kontrola pre dosiahnutie požadovanej úrovne,
• špecifikácia a objednávanie konštrukčných materiálov pre Lean projekty,
• tvorba layoutov výrobných a nevýrobných priestorov (Autocad, Visio),
• vedenie a implementácia Kanbanu vo výrobe,
• mapovanie hodnotového toku vybraných zákazníkov,
• odstraňovanie plytvania a optimalizácia výrobných a nevýrobných procesov,
• vedenie a participácia na Six sigma a Problem solving projektoch,
• analýza časových námerov a vytváranie snímok pracovného dňa,
• zaškoľovanie zamestnancov na jednotlivé nástroje štíhlej výroby,
• trénovanie a mentorovanie Green Belt a Master Black Belt kandidátov.

Ako vidíš, hľadáme naozaj profíka, od čoho sa odvíjajú aj naše požiadavky. Avšak odmenami nebudeme šetriť ;) Čaká ťa napríklad:

• medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie, v ktorom môžeš kariérne rásť,
• možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• nefinančné benefity, ako napríklad firemný večierok na rôzne témy,
• športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
• príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, … a iné :)

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: jedeného z najväčších poskytovateľov služieb výroby elektroniky (EMS) na svete, ktorý pomáha priemyselným spoločnostiam optimalizovať ich hodnotové reťazce a zlepšovať ich konkurencieschopnosť prostredníctvom zvýšenej produktivity a spoľahlivosti produktov, ako aj zníženia nákladov na peniaze a celkových nákladov na vlastníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika / Priemyselné inžinierstvo a manažment / Automotive / Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame? Okrem iného aj:

• mal by si ovládať techniky štíhlej výroby, (implementácia min. 2 projektov),mal by si mať znalosti koncepcie štíhlej výroby a metodiky zlepšovania,
• mal by si sa dorozumieť anglicky,
• 5S Kaizen, 6-Sigma celkového manažmentu kvality (Total Quality Management), Celkovej preventívnej údržby (Total Preventive Maintenance), Mapy toku hodnôt (Values Stream Map), diferenčná analýza – to všetko by ti malo byť jasné ako facka,
• komunikačné zručnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť a asertivita by mali byť tvoje druhé meno :)

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4182640  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac