Produktový špecialista

EUROPERSONAL

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
Asap
1 200 EUR/mesiac(horná hranica nástupnej mzdy nie je ohraničená a záleží od skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový špecialista pracuje ako podpora produktového inžiniera. Medzi jeho hlavné zodpovednosti patrí príprava pracovných pokynov a poradenstvo zamestnancom v oblasti technických záležitostí. Analyzuje správanie výrobkov vo výrobných procesoch a testoch a na základe týchto údajov opravuje a vylepšuje výrobný proces a návrh produktu v spolupráci s produktovým inžinierom, testovacím inžinierom a procesným manažérom. Zameriava sa predovšetkým na interné procesy a činnosti spoločnosti. Spolupracuje s produktovým inžinierom, vlastníkom procesov a testovacím technikom na neustálom zlepšovaní výrobných procesov produktu. V spolupráci s produktovým inžinierom a manažérom výroby vytvára / aktualizuje pracovné pokyny a výkresy pre výrobu. Podieľa sa na zavedení nového produktu do výroby (technická dokumentácia, školenie zamestnancov). Je prvý technický kontakt pre operatívnych pracovníkov na linkách – technická podpora ostatných pracovníkov na linkách pri problémoch spojených s pracovnými inštrukciami a výrobou produktu.

Takýto produktový špecialista ďalej:

• vytvára pracovné inštrukcie pre operatívnych pracovníkov,
• školí TL/školiteľov voči novým resp. aktualizovaným pracovným inštrukciám,
• vytvára a aktualizuje technologickú dokumentáciu k produktom v spolupráci s produktovým inžinierom, zúčastňuje implementácie zmien v produktov v rámci zmenového konania (ECO),
• v spolupráci s produktovým inžinierom, vlastníkom procesu a test inžinierom pracujú na neustálom zlepšovaní procesov výroby produktov,
• zúčastňuje sa pri zavádzaní nového produktu do výroby (technická dokumentácia, zaškolenie pracovníkov),
• spolupracuje pri tvorbe FMEA a Control Plan,
• zúčastňuje sa zákazníckych auditov,
• aktívne sa zúčastňuje na projektoch za účelom zlepšovania a znižovania nákladov (Kaizen),
• zúčastňuje sa procesu vyraďovania/zošrotovania produktov.

Čaká ťa napríklad:

• medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie, v ktorom môžeš kariérne rásť,
• možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• nefinančné benefity, ako napríklad firemný večierok na rôzne témy,
• športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
• príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas…a iné :)

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: jedeného z najväčších poskytovateľov služieb výroby elektroniky (EMS) na svete, ktorý pomáha priemyselným spoločnostiam optimalizovať ich hodnotové reťazce a zlepšovať ich konkurencieschopnosť prostredníctvom zvýšenej produktivity a spoľahlivosti produktov, ako aj zníženia nákladov na peniaze a celkových nákladov na vlastníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika / Mechatronika / Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame? Okrem iného aj:

• znalosť procesov elektrovýroby,
• ANJ základy / mierne pokročilý,
• schopnosť robiť rozhodnutia a následne ich implementovať po konzultácií s nadriadeným,
• MS Office na mierne pokročilej úrovni,
• logické a technické myslenie, prozákaznícka orientácia, dizajn a optimalizácia produktu,
• schopnosť efektívne komunikovať, schopnosť presvedčiť a argumentovať, vyjednávať, odolnosť voči stresu, zodpovednosť.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4182624  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac