Hľadáme produktové inžiniera, ktorý sa nebojí ísť si za svojim aj za cenu presadenia zmien :)

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
Asap
1 200 EUR/mesiac(horná hranica nástupnej mzdy nie je ohraničená a záleží od skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď ukázať svoju odbornosť k tým najlepším!

Tvojou náplňou práce bude:

• vypracovanie Process Flow,
• technická komunikácia so zákazníkom,
• vykonávanie štúdií vyrobiteľnosti produktu,
• vypracovávanie kalkulácií na nové produkty z technologického pohľadu,
• spolupráca pri tvorbe FMEA a tvorbe Control Plan,
• implementácia optimálnych výrobných procesov pre nové produkty
• výber a zavádzanie najlepších možných pracovných metód, nástrojov, prípravkov, procesných materiálov atď. v spolupráci s ďalšími inžiniermi,
• technická príprava prototypových a pilotných sérií výrobkov a aktívna spoluúčasť pri výrobe prototypových a pilotných sérií, takisto spracovanie reportov z pilotných sérií,
• spracovanie, uvoľnenie a riadenie zmenového procesu na produktoch,
• aktívna spolupráca na aktivitách týkajúcich sa znižovania nákladov z pohľadu výroby ,
• vypracovanie, udržiavanie a zabezpečenie dostupnosti potrebnej dokumentácie za školenia zamestnancov a riešenie problémov z pohľadu dizajnu,
• zodpovednosť za implementáciu zmien (ECO).

Odmenou ti bude:

• medzinárodná spoločnosť – medzinárodné prostredie, v ktorom môžeš kariérne rásť,
• možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• nefinančné benefity, ako napríklad firemný večierok na rôzne témy,
• športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma,
• príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia, pružný pracovný čas, … a iné :)

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: jedeného z najväčších poskytovateľov služieb výroby elektroniky (EMS) na svete, ktorý pomáha priemyselným spoločnostiam optimalizovať ich hodnotové reťazce a zlepšovať ich konkurencieschopnosť prostredníctvom zvýšenej produktivity a spoľahlivosti produktov, ako aj zníženia nákladov na peniaze a celkových nákladov na vlastníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame? Hlavne:

• prax na podobnej pozícii v rámci priemyselnej výrobnej spoločnosti,
• logické myslenie, technické myslenie,
• prozákaznícka orientácia,
• schopnosť zvládať stresovú záťaž,
• schopnosť efektívne komunikovať,
• znalosť procesov výroby výhodou,
• schopnosť robiť rozhodnutia a následne ich implementovať,
• znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP :)

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4182585  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac