Zubný lekár (s možnosťou bezplatného ubytovania)

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiack fixnému platu podiel zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemného pracovného prostredia v modernej zubnej ambulancii hľadáme zubára s praxou, ale aj čerstvého absolventa.
Náplňou práce je poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo.

-motivujúce finančné ohodnotenie (k fixnému platu podiel zo zisku)
-podpora vzdelávania
-pri skrátenom pracovnom úväzku možnosť výberu dní a počtu hodín
-možnosť bezplatného ubytovania v 3-izbovom byte v budove ambulancie
-možnosť zabezpečenia materiálu a technického vybavenia podľa požiadaviek
-korektný prístup zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubný lekár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

profesionalita
zodpovednosť
samostatnosť
príjemné vystupovanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4178235  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac