Hľadáme zodpovedného stavbyvedúceho, ktorý je schopný dozerať a viesť aj vlastný tím!

EUROPERSONAL

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Asap
1 200 EUR/mesiac(horná hranica nástupnej mzdy záleží od skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou? Primárne budeš zodpovedať za obhliadky a riadenie a kontrolovanie tímu montážnikov, ktorí ti budú zverení :)

Naším klientom je stavebná spoločnosť zaoberajúca sa dovozom, predajom a montážou cestných oceľových zvodidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame? Okrem iného aj:

• tvoje vzdelanie by malo byť z oblasti stavebníctva, aj keď nám stačí aj maturita,
• mal by si mať aspoň dvojročnú prax,
• mal by si mať chuť na sebe pracovať a kariérne rásť,
• z anglického jazyka by si mal ovládať aspoň základné slovíčka (stačí teda, ak budeš úplný začiatočník) a to isté platí aj o práci s MS Office,

…no a v neposlednom rade by si mal byť komunikatívny, manuálne zručný, fyzicky zdatný, precízny a spoľahlivý.

Poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred k tým najlepším!

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4161494  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac