Veríš si pri komunikácii s dodávateľmi? Baví ťa manažovanie investičných projektov? Tak poď pracovať ako projektový manažér! (Trenčín)

EUROPERSONAL

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
1 550 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností a schopností kandidáta možnosť zvýšiť nástupný plat až na 2000€) + var. 15% hodnotená ročne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tímového hráča, ktorý ocení nestereotypnú a hlavne stabilnú prácu,
každoročný príspevok na regeneráciu vo výške 1050 EUR brutto, 5 dní
dovolenky navyše a ďalšie benefity.

Tvojou náplňou práce bude:

• zabezpečovať prípravu a realizáciu investičných akcií pre obnovu a rozvoj
distribučnej sústavy,
• manažovať a kontrolovať priebeh prípravy a realizácie projektov, vrátane
riešenia problémov (technických, legislatívnych, účtovných, procesných atď.),
• pripravovať podklady pre výberové konania, návrh zmluvných podmienok a
aktívne sa zúčastňovať na výberových konaniach dodávateľov jednotlivých
stavieb, vrátane manažovania priebehu verejných konzultačných dní, kontroly
predložených ponúk a rozpočtov jednotlivých uchádzačov,
• manažovať prípravu interných rozpočtov stavieb a rezerváciu materiálov,
vykonávať kontrolu ich zaúčtovania na stavbách,
• zabezpečovať činnosti v systéme SAP – vytváranie požiadaviek na objednávky,
schvaľovanie faktúr,
• manažovať proces odovzdania staveniska, preberacieho konania stavieb,
• kontrolovať a preberať doklady vydané v priebehu procesu prípravy stavieb,
vrátane stavebného povolenia a jeho zmien, doklady zabezpečované
zhotoviteľom, ktoré sú potrebné pre samotnú realizáciu stavieb a doklady
ukončeného projektu (diela), vrátane kolaudačného rozhodnutia,
• posudzovať správnosť podkladov a dokladov zabezpečovaných k majetkovo
právnemu vysporiadaniu nehnuteľností dotýkajúcich sa výstavby diela,
• manažovať a aktívne sa zúčastňovať na kontrolných dňoch realizovaných
stavieb,
• analyzovať a kontrolovať návrhy cenových ponúk a zmlúv o dielo, vrátane ich
zmien v priebehu realizácie stavieb,
• sledovať náklady stavieb podľa objektov, položiek, zmlúv, a cenových
podkladov,
• dohliadať na financovanie stavby a prípravu dokladov do účtovnej evidencie,
• vykonávať technický dozor a viesť agendu o stavbách.

A čo bude tvojou odmenou?

• sociálny fond (rehabilitácia: 1050€),
• + týždeň dovolenky,
• lekárske prehliadky,
• zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb.
• tretí pilier (3% zo základnej mzdy),
• voľné dni,
• možnosti kariérneho rastu,
• služobné auto,
• notebook a mobil,
• pružná pracovná doba (medzi 7-mou a 9-tou),
• možnosť homeoffice.

Dobré, že? :) Tak poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred k tým najlepším!

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: spoločnosť, ktorá patrí k najväčším dodávateľom elektriny a plynu na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika / Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Aký by si mal byť?

• mal by si mať vysokoškolské vzdelanie z oblasti elektrotechniky (v tomto prípade aj vyhlášku aspoň §22) alebo stavebníctva (razítko stavebného dozoru),
• cudzie jazyky, ako napríklad angličtina, nemusia byť, ale ak sa budeš vedieť, dorozumieť, bude to pre teba výhodou,
• mal by si byť kamarát s MS Office (Word, Excel…),
• SAP by si mal zvládať aspoň na základnej úrovni,
• musíš vedieť čítať technickú dokumentáciu,
• tvoja komunikácia či vyjednávanie by malo byť postrachom pre tvojich oponentov ;)
• prax v investičnej výstavbe, elektroenergetike či projektovom manažmente by v tvojom prípade mala byť 3-5 rokov,
• mal by si byť aktívnym vodičom.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4142747  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac