SAP konzultant s nemčinou (100% home office)

Miesto práce
Práca z domu
3 000 EUR/mesiacMzda bude zhodnotená na základe zručností a skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa aplikácie SAP tak, aby vyhovovala požiadavkám zákazníkov.
Prispôsobovanie aplikácie SAP tak, aby bol nájdený a opravený problém a obnovila sa pôvodná funkčnosť.
Zodpovednosti
• Konzultant uľahčuje implementáciu a podporu modulov SAP s cieľom zvýšiť obchodnú funkčnosť klientov a celkový výkon pri zachovaní vysokej miery spokojnosti zákazníkov.
• Dizajn, konfigurácia a testovanie v rôznych moduloch SAP
• Analyzovanie súčasných obchodných procesov a scenárov klienta a odporúčanie / vyvíjanie riešenia zodpovedajúce potrebám klientov.
• Vyvíjanie a vyhodnocovanie plánov a kritérií, ktoré majú vykonať iní; poskytovanie smerovania a vedenie
• Fungovanie ako kontakt s klientom pri riešení problémov: vyšetruje, analyzuje a rieši softvérové ​​problémy a mapuje obchodné požiadavky, procesy a ciele klienta; vyvinúť potrebné úpravy produktov na uspokojenie potrieb klientov.
• Analyzovanie dopytu zákazníka po prispôsobení aplikácií SAP a navrhovanie vhodných riešení.
• Konzultácia s vývojárom ABAP alebo návrhárom riešenia.
• Návrh implementácie nových komponentov pre Aplikácie SAP
• Vyhľadávanie a oprava problémov / chýb v aplikácii

- Školenia a rozvojové príležitosti
- Možnosť práce na Home Office
- Príspevok na dôchodkové sporenie
- Príspevok na stravné lístky
- Dni dovolenky navyše
- Mladé a nadšené pracovné prostredie
- Týždne zdravia
- Športové aktivity
- Koučovanie pracovného života
- Lekári na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prevádzka a správa aplikácií ICT - 3 roky
Technické zručnosti v oblasti IT
• Softvér SAP R3 - Pokročilý
• MS Office - Pokročilý
• Ladenie ABAP - Stredne pokročilé
•Jazyk • Nemčina - Vyššie pokročilý (B2)
• Anglický - Stredne pokročilý (B2)
• Porozumenie obchodného prostredia a IT, procesov, organizácie , dôsledky zmien
• Dôkladné pochopenie architektúry IT
• Odbornosť v konkrétnom module SAP, prispôsobenie a správy SAP
• Schopnosť čítať kódy ABAP

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4128634  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac