Cloud Architect Azure s nemčinou (100% home office)

Miesto práce
Práca z domu
3 500 EUR/mesiacMzda bude zhodnotená na základe zručností a skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre poprednú svetovú integrovanú telekomunikačnú spoločnosť hľadáme technického experta, ktorý bude zodpovedný za návrh a implementáciu pridelenej technológie.
Hľadáme kandidátov s plynulou nemčinou, ktorí by chceli pracovať v prostredí MS Azure & 365 a sú schopní navrhnúť individuálne riešenia. Uchádzači by mali mať záujem pracovať na E2E pre zákazníkov, od objasnenia požiadaviek až po navrhnuté riešenie - spustiť.
Zodpovednosti
- Dizajn a konzultácie nastavení multi- / hybridného cloudu založené na Microsoft Azure a službách v rámci ekosystému Azure.
- Dizajnové a konzultačné technologické koncepty pre nastavenie balíkov Office a Microsoft365 vrátane hybridných modelov s nastaveniami onPrem Exchange.
- Dizajnové a konzultačné prístupy k migrácii pre Cloud a O / M365
- Integrácia obvodových služieb do ekosystému Microsoftu, najmä služieb ActiveDirectory, Filesharing, DNS a Printing
- Navrhovať, vyvíjať, testovať, implementovať a podporovať komponenty a aplikácie IKT s cieľom poskytovať štandardné produktové portfólio kvality. Vytvárať a rozvíjať koncepty, procesy a metódy pre automatizáciu, optimalizáciu a štandardizáciu s cieľom uspokojiť požiadavky na efektívnosť a automatizáciu.
- Konzultovať a implementovať nové inovatívne technológie na uspokojenie inovačnej stratégie.
- Poskytnúť celkové riešenia a zásady pri plánovaní, vývoji a implementácii nových produktov na uspokojenie obchodných požiadaviek.
- Dizajn, vývoj a implementácia architektúry služieb na základe požiadaviek platformy.
- Konať ako kľúčový technický vedúci a riešiť a koordinovať činnosti naprieč súvisiacimi technológiami / mimo vlastného tímu.
- Poskytovať poradenské služby projektovým tímom v odborných oblastiach.
- Výskum a vývoj v oblasti pridelenej technológie, stanovenie obchodných požiadaviek, navrhovanie zmien a vypracovanie implementačných plánov.

- Školenia a rozvojové príležitosti
- Možnosť práce na Home Office
- Príspevok na dôchodkové sporenie
- Príspevok na stravné lístky
- Dni dovolenky navyše
- Mladé a nadšené pracovné prostredie
- Týždne zdravia
- Športové aktivity
- Koučovanie pracovného života
- Lekári na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Technické zručnosti v oblasti IT
- Cloudové technológie - expert
- Operačné systémy - expert
- Sieť - Expert
- Skúsenosti so všetkými službami súvisiacimi s Azure v teoretickej aj praktickej podobe (certifikácie a projekty ako validácia)
- Skúsenosti so službami a riešeniami O / M365, najmä s riešeniami a scenármi migrácie.
- Dobré porozumenie a skúsenosti so všeobecnými cloudovými technológiami a koncepciami.
- Veľmi dobré skúsenosti s vytváraním návrhov riešení a popisov služieb vrátane schopnosti uvádzať výsledky v správnych dokumentoch.
Dobré porozumenie nákladových modelov a metód výpočtu pre činnosti predpredaja.
Schopnosť a preukázané skúsenosti s prezentáciou výsledkov.
Silné nemecké jazykové schopnosti v písaní a hovorení.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4128352  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac