Bavia ťa európske projekty? Máš všeobecný prehľad, chceš sa učiť novým veciam a kariérne rásť? Tak poď pracovať ako asistent projektového manažéra!

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
770 EUR/mesiac(minimálna fixná hranica + variabilná výkonnostná zložka (priemerný plat v tomto prípade vychádza na cca. 1000€/mesačne))

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou úlohou? V podstate budeš pracovať v dynamickom tíme vedenom Projektovým manažérom, od ktorého budeš mať možnosť nie len získavať cenné skúsenosti, ale budeš zodpovedný za prípravu špecifických častí business-plánu a podkladov potrebných pre ďalšiu kompletizáciu projektov našich klientov :)

A čo ti bude odmenou?

• po absolvovaní podrobného školiaceho procesu budeš mať k dispozícii know-how nášho úspešného tímu a kompletné zázemie,
• získaš možnosť kariérne rásť a posunúť sa vpred,
• budeme ti preplácať rôzne veľmi zaujímavé vzdelávacie kurzy,
• získaš nie len kolegov, ale aj nových priateľov :)

Našim klientom je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou na trhu v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie a opätovne rozširuje svoj tím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika / Stavebníctvo / Poľnohospodárstvo / Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký by si mal byť?

• mal by si mať dobrý všeobecný prehľad a základnú orientáciu v ekonomickom prostredí,
• mal by si vynikajúco ovládať slovenský jazyk - slovom, písmom (budeš komunikovať s rôznymi vysokými manažérmi, ale aj samotnými ministerstvami),
• čítať odborný text s porozumením by pre teba nemal byť žiaden problém,
• ak by si mal skúsenosti s eurofondami, bolo by to fajn, ale nie je to podmienkou - všetko ťa naučíme :)

...no a v neposlednom rade by si mal mať veľkú chuť učiť sa a byť komunikatívny, zodpovedný, spoľahlivý, pričom by si mal vedieť pracovať v tíme a byť schopný znášať aj nejaký ten stres ;)

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4127110  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac