Senior DevOps Engineer s nemčinou

EUROPERSONAL

Miesto práce
Košice
2 600 EUR/mesiacMzda bude zhodnotená na základe zručností a skúsenosti vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior DevOps Engineer je zodpovedný za celý životný cyklus pre integráciu / nepretržité nasadenie a infraštruktúru podľa prístupu kódu.

- Berie do úvahy a definuje automatickú správu konfigurácie, vydanie
riadenie, zostavovanie, testovanie a nasadzovanie. Poskytuje prototypy a koncepty pre ďalšiu automatizáciu pridelenej technológie.

Zodpovednosti:

- Navrhuje, vyvíja, testuje a implementuje infraštruktúru pre CI / CD-
- Spravuje zdrojový kód, správu konfigurácie, správu vydaní, zostavenie
a nasadenie.
- Nastavuje a riadi integráciu s partnerskými aplikáciami.
- Vykonáva analýzy a vyladenie výkonu, ako aj analýzy chýb a
riešenie problémov
- Konzultuje a implementuje nové inovatívne technológie.
- Vytvára koncepty pre ďalšiu automatizáciu služieb.
- Priamo podporuje projektové tímy pri vývoji, zabezpečovaní kvality,
sprievodný vývoj, ako aj plánovanie a implementácia produktu.
- Neustále optimalizuje vývoj a systémovú infraštruktúru.
- Poskytuje konzultácie projektovým tímom v oblastiach expertízy a koncepčných riešení.

- Školenia a rozvojové príležitosti
- Možnosť práce na Home Office
- Príspevok na dôchodkové sporenie
- Príspevok na stravné lístky
- Dni dovolenky navyše
- Mladé a nadšené pracovné prostredie
- Týždne zdravia
- Športové aktivity
- Koučovanie pracovného života
- Lekári na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- systémové inžinierstvo IKT - 4 roky
- nemčina - používateľ ovládajúci odborné znalosti
- technické zručnosti v oblasti IT (hlbšie technické znalosti a skúsenosti v jednej alebo viacerých oblastiach
- technický prehľad v OS, sieti, úložisku, zálohovaní, databázach, skriptovaní
- znalosti ITIL

- IBM TSM / SP
- VEEAM
- EMC DataDomain

- Netapp cDot
- Huawei OceanStore Dorado
- EMC VNX, V-PLEX
- OS a automatizácia
- OS založený na Unixe, preferenčný je IBM AIX
- Bash skriptovanie
- ďalšie skúsenosti so skriptovaním alebo programovaním výhodou.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4119591  Dátum zverejnenia: 9.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac