Prijmeme s okamžitým nástupom pracovníkov - Výroba nárazníkov - Lozorno pri Bratislave - aj muži aj ženy/ 900€-1100€ (zálohy,stravné,doprava,ubyt.)

Miesto práce
Lozorno
742 EUR/mesiacPonúkaný plat (brutto): 900,-€ až 1 100,-€ brutto, základ 742EUR , po 3. mes. navýšenie na 793 EUR + príplatky (dochádzková prémia 60,- € počas skúšobnej doby/130€ po skúšobnej dobe + poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba nárazníkov a strešných spojlerov
- vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola, odmastňovanie, stieranie, lakovanie, polišovanie,
- montáž, vŕtanie, zváranie, opalovanie, lepenie, klipovanie, skrutkovanie, vybíjanie, balenie, sekventovanie, kontrola, vedenie záznamov

Pracovný čas: 8 hod., práca na 3 zmeny

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ - ZADARMO:
1) Kuklov, Borský Sv. Jur, Sekule, Moravský Sv. Ján, Závod, Veľké Leváre, Malacky - Lozorno
2) Malé Leváre, Gajary, Kostolište, Jakubov, Záhorská Ves, Vysoká pri Morave, Zohor - Lozorno
3) Šaštín – Stráže, Malacky - Lozorno
4) Senica, Štefanov, Dojč, Borský Mikuláš, Šaštín Stráže, Čáry, Kúty - Lozorno
5) Cerová, Prievaly, Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jablonové - Lozorno

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií k termínom a ponuke:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
Náborová kancelária: 0908961969
Bezplatná linka: 0800500502

Zabezpečené: zaškolenie, týždenné zálohy, doprava - ZADARMO, ubytovanie – ZADARMO, stravovanie formou čipovej karty – stravné v hodnote 3,83,- E, pracovný odev a obuv, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: poslať životopis
ID: 4081126  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 742 EUR/mesiac