Operátor skladu INB vo výrobe LCD televízorov v NITRE, 2-zmenná prevádzka - /ubytovanie, doprava z okolia, týždenné zálohy/

Miesto práce
Nitra
4,76 EUR/hod.4,76,- € / hodina ... základný plat 751 € brutto + dochádzková prémia 110 € + výkonnostný bonus do výšky 55 € - celková mzda do výšky 916,- €. Po skúšobnej dobe plat až do výšky 970,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch
- práca vhodná pre mužov

operátor skladu (INB vnútorný sklad) - zameriava sa na zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom
- manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu, príprava komponentov na výrobnej linke podľa presných inštrukcií

- stravné
- možnosť týždenných záloh
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie 1,20 € / noc
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

• schopnosť vykonávať úlohy podľa inštrukcií
- prax v sklade
• zameranie na kvalitu odvedenej práce
• dobrý zdravotný stav
• testy – jednoduché matematické, logické úlohy,
• testy zručnosti - šróbovanie, pripájanie konektorov, priraďovanie kódov/

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4071610  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,76 EUR/hod.