Operátor/-ka výroby automobilových nárazníkov a kufrových dvier - Hlohovec (muži aj ženy) /+ubytovanie,doprava,stravné,zálohy zo mzdy/

Miesto práce
Hlohovec-Šulekovo
735 - 875 EUR/mesiacMzda: od 1000,-€ Brutto MONTÁŽ, LISOVŇA, LAKOVŇA - základ 735€ OPERÁTOR LOGISTIKY - SKLADNÍK s VZV - 875€ OPERÁTOR LOGISTIKY - vláčik a balenie - základ 805€ + mesačný bonus do 131€ + príplatky podľa Zákonníka práce + 13.ty plat + príspevok na dopravu/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné úseky: montáž, lisovňa, lakovňa, logistika

• montáž a balenie finálnych produktov /nárazníky, zadné kufrové dvere, strešné spojlery/
• vizuálna kontrola vyrobených dielov, ich leštenie
• vykladanie, nakladanie dopravníkov

Práca v 3-zmennej prevádzke:
Ranná (06:00-14:00), Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00)
Možnosť práce nadčas.

Hľadáme nových členov do tímu modernej a úspešnej spoločnosti s pôsobiskom v HLOHOVCI - časť Šulekovo:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti na montáži smerujúce k výrobe hotového výrobku - nárazníka
- vykonávanie pracovných operácií na pridelenom pracovisku podľa štandardného pracovného postupu
- kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
- dodržiavanie interných organizačných noriem a predpisov
- plnenie ďalších úloh na základe pokynov nadriadeného, v rámci pracovného zaradenia

PRIAMA REGISTRÁCIA a doplnenie informácií o TERMÍNOCH a PONUKE:
Mgr. M. Valentíny, PhD.
0908961969 - Náborová kancelária
0800500502 - Bezplatná infolinka

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné / stravovacia karta - stravovanie v závodnej jedálni, hodnota jedla je 3,75€ zamestnanec si dopláca 1€ ...Za nočnú zmenu dotujeme zamestnancom stravovacie karty sumou 3,83€ za jednu zmenu, zamestnanec si dopláca sumou 1€
- týždenné zálohy - po odpracovaní 1. týždňa
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie ZADARMO /ubytovne Trnava, Leopoldov/ - rodinný dom
- zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca:

- Fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzení
- Pravidelná dochádzka bez PN a absencii, právna bezúhonnosť
- Precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mia Valentíny, PhD.
Tel.: +421908961969
E-mail: poslať životopis
ID: 4064622  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 735 EUR/mesiac