Senior Payroll Specialist do Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 700 EUR/mesiaczákladná mzda môže byť aj vyššia, všetko závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:

- komplexné spracovanie mzdovej agendy pre klientov,
- spracovávanie mesačných výkazov poistného, prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov,
- vykonávanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy,
- vykonávanie činností súvisiacich s povinnosťami voči poisťovniam, úradu práce a daňového úradu, vrátane vedenia príslušnej evidencie,
- príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie a pod.),
- poskytovanie konzultácií klientom v mzdových otázkach,
- monitorovanie legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy,
- dodržiavanie termínov vyplývajúcich z príslušnej legislatívy, príp. klientových požiadaviek,
- coaching, vedenie a podpora kolegov na juniorskej pozícii.

- výborný kolektív a priateľská firemná atmosféra
- portfólio klientov tvoria najmä medzinárodné spoločnosti, ktoré patria vo svojej oblasti medzi najvýznamnejšie vo svete, takže okrem príjemného pracovného prostredia, je v ponuke aj práca na zaujímavých projektoch ako aj nové podnetné výzvy
- ponuka ďalšieho odborného a jazykové vzdelávanie v réžii spoločnosti, či možnosť kariérneho rastu

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je významná spoločnosť, ktorá poskytuje služby spracovania účtovníctva, mzdovej a HR agendy, daňové a transakčné poradenstvo, právne a korporátne služby, či poradenstvo pre startupy.

V prípade vášho záujmu mi prosím pošlite váš životopis na [email protected].
Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu. Kontaktovať budem iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

spracovanie mzdovej agendy

Počet rokov praxe

3

- komplexná znalosť pracovnoprávnych otázok a otázok týkajúcich sa sociálneho a zdravotného poistenia,
- aspoň 3 roky praxe so spracovaním mzdovej agendy,
- znalosť a skúsenosti s prácou v mzdových SW, HUMAN je výhodou, nie podmienkou
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni,
- znalosť MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook) na užívateľskej úrovni,
- výborné komunikačné zručnosti, schopnosť samostatne pracovať, analytické myslenie.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4063108  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac