CNC Operátor do výrobnej spoločnosti v Liptovskom Mikuláši

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
700 - 1 000 EUR/mesiacV prípade práce na živnosť je mzda od 8,50 €/hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou na tejto pozícii CNC operátora bude:
- obsluha CNC strojov
- programovanie
- meranie
- kontrola výrobkov

Nastavovanie fréz a sústruhov:
- opracovávanie polovýrobkov pomocou fréz a sústruhov s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok
- vykonávanie jednoduchých povrchových úprav polovýrobkov
- vykonávanie jednoduchých opráv a údržby strojov a zariadení
- čítanie výkresovej dokumentácie

Spoločnosť vám ponúka:
- jednozmennú pracovnú doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 3,90 Eur (pre zamestnanca v sume 1,28 Eur)
- príspevok do III. piliera
- možnosť práce na živnosť

V prípade vášho záujmu mi prosím pošlite váš životopis na [email protected].
Ďakujem všetkým uchádzačom za spoluprácu. Kontaktovať budem iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

CNC Operátor

Počet rokov praxe

1

Od vás vyžadujeme:
- prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok, alebo byť vyučený v tomto obore
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4040637  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac