S okamžitým nástupom príjmeme montážneho pracovníka/čku a VZV čkara do automobilového priemyslu s ubytovaním

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
765 EUR/mesiaczákladný plat: 735€/brutto / operátor + príplatky základný plat :875€/brutto /VZV + príplatky výkonnostný, dochádzkový bonus – 131€/ mesiac Príplatok za poobednú zmenu (14:00-22:00) – 0,27€/ hod príplatok za prácu v noci - 1,43€/ hod príplatok za prácu v sobotu - 1,79€ / hod príplatok za prácu v nedeľu - 3,58€/ hod príplatok za nadčasovú prácu - 25% z priemerného hodinového zárobku príplatok za prácu počas sviatku - 100% priemerného hodinového zárobku 13. ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do automobilovej spoločnosti príjmeme s okamžitým nástupom šikovných Ukrajinských občanov
Ponúkame stabilnú prácu v jednej s najváščích automobilových spoločností na Slovensku.
Operátor výroby v rámci pracovného zaradenia vykonáva všetky činnosti na montáži smerujúce k výrobe hotového výrobku – nárazníka

Ubytovanie zabezpečené na ubytovni
Pracuje sa na 7,5 hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), Nočná (22:00 – 06:00) Možnosť pracovať nadčasy, občasne sú doplánované pracovné soboty
Strava zamestnanec dostáva stravný poukaz na jedlo v závodnej jedálni.
Ide o prácu na trvalý pracovný pomer

Bezplatná právna poradňa.
Bezúročné MIKROpôžičky po splnení podmienok
Sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov.
Celodenná starostlivosť koordinátorom.
mzda načas
zálohy

V prípade záujmu je potrebné odoslať životopis.. Bližšie informácie získate aj na bezplatnej linke 0800500522 počas pracovných dní od 08:00-16:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Fyzická zdatnosť, dobrý zrak, bez zdravotných obmedzení
Pravidelná dochádzka bez PN a absencii
Precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Švrček
Tel.: +421918829909
E-mail: poslať životopis
ID: 4040476  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 765 EUR/mesiac