Projektový manažér - EU fondy

EOSNEBOTRA, a.s.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• štúdium strategických dokumentov zameraných na verejné zdroje Európskej únie;
• štúdium vyhlásenej výzvy na predkladanie žiadostí o NFP a súvisiacich dokumentov k projektu;
• analýza oprávnenosti žiadateľa/partnerov a analýza oprávnenosti projektu v súvislosti s vyhlásenou výzvou;
• plánovanie prípravy projektu a príprava podkladovej dokumentácie, finančné analýzy klientov;
• komunikácia s klientmi/žiadateľmi pre správne nastavenie projektu;
• príprava žiadosti o nenávratný finančný príspevok a jej príloh v spolupráci so žiadateľom/partnermi projektu;
• kontrola priebehu projektu v stanovenom časovom harmonograme a podkladov k projektu od žiadateľa/prijímateľa/partnerov projektu;
• komunikácia s Riadiacim orgánom/Sprostredkovateľským orgánom, žiadateľom/prijímateľom/partnermi projektu, s odborne spôsobilou osobou k verejnému obstarávaniu, dodávateľmi/zhotoviteľmi, inými stakeholdermi projektu (napr. externí odborníci);
• formálna kontrola prieskumov trhu a dokumentácie k verejnému obstarávaniu;
• príprava dokumentácie k implementácii a monitorovaniu projektu (žiadosti o zmenu, monitorovacie správy, žiadosti o platbu a kontrola podkladov od dodávateľa – faktúry... pod.);
• kontrola čerpania finančných prostriedkov podľa nastaveného projektu;
• sledovanie lehôt pre plynulé a správne čerpanie finančných prostriedkov;
• kontrola finančných a účtovných náležitostí v žiadostiach o platbu

flexibilný pracovný čas, možnosť home office, teambuilding, možnosť vzdelávania, spoločné firemne obedy, príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

• skúsenosti s projektovým riadením a s problematikou EÚ fondov sú podmienkou minimálne 3 roky;
• dobré komunikačné zručnosti;
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita;
• schopnosť rýchlej orientácie v problematike;
• schopnosť spolupracovať a rýchlo sa učiť nové veci;
• tímový hráč

Spoločnosť EOSNEBOTRA, a.s. vznikla spojením renomovaných spoločností EOS Innovazioni a nebotra, ktoré patrili dlhodobo k popredným poradenským spoločnostiam na trhu. Majú za sebou spoločných 35 úspešných rokov činnosti komplexného poradenstva v oblasti získavania finančných prostriedkov z verejných zdrojov pre projekty svojich klientov, najmä v oblasti štrukturálnych fondov, štátnej pomoci a bruselských finančných mechanizmov. Za obdobie celého pôsobenia vypracoval expertný tím spoločnosti viac ako 1 500 projektových analýz, plánov a stratégií, pripravil a následne implementoval viac ako 800 projektov za viac ako 1 miliardu EUR a to s úspešnosťou viac než 90% z podaných žiadostí a to hlavne v oblastiach výskumu a vývoja, inovatívnych technológií, odpadového hospodárstva, životného prostredia a zdravotníctva.
www.eosbebotra.sk
ID: 3926335  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac