Systémový administrátor vo firme, ktorá má drive a navyše s fantastickým kolektívom? You're welcome!

Pajštúnska 5, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Typ úväzku
plný úväzok
Dátum nástupu
dohodou, podľa možností uchádzača
2 000 EUR/mesiac+ ročný bonus (vyplácaný polročne). Finálna základná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného tímu IT hľadáme Robina ku nášmu Batmanovi, ďalšieho systémového administrátora. Na tejto pozícii bude tvojou hlavnou pracovnou náplňou:

  • Správa a patchovanie serverov
  • Monitorovanie systémov a základné vyhodnocovanie logov
  • Manažment zálohovacieho systému Veeam
  • Participácia na rôznych IT projektoch, aj medzinárodných
  • Tvorba a aktualizácia potrebnej dokumentácie

Práca v modernej spoločnosti s transparentnou komunikáciou. Možnosť podieľania sa na medzinárodných projektoch, kde máš možnosť komunikovať a zdieľať skúsenosti s kolegami v rámci skupiny EOS.
Prístup ku moderným technológiám je u nás samozrejmosťou.
Možnosť odbornej stáže v zahraničí v rámci skupiny.
Možnosť pracovať formou homeoffice vs. office v pomere 50:50 v rámci mesiaca - samozrejme po Tvojom kvalitnom zapracovaní.

Našim zamestnancom ponúkame široké množstvo benefitov, viac sa dozviete v záložke "Benefity".

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT zameranie štúdia výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy
VMware ESX - Pokročilý
Veeam Backup & Replication - Základy
Windows PowerShell - Základy

Počet rokov praxe

2

• Schopnosť tímovej spolupráce
• Analytické myslenie
• Schopnosť učiť sa a meniť, potreba sebarealizácie
• Schopnosť prichádzať s kreatívnymi nápadmi
• Zodpovednosť, odhodlanie a systematickosť
• Pokročilá znalosť prostredia Windows Server (Znalosť služieb AD, DHCP, DNS, CA, IIS, správa oprávnení na úrovni adresárov, správa oprávnení na úrovni užívateľov a skupín AD)
• Pokročilá znalosť operačného systému Windows 10 (inštalácia OS, aktualizácia, konfigurácia OS v rámci domény, migrácia užívateľských nastavení, vyhodnocovanie logov)
• Základná znalosť Linux prostredí (kontrola vyťaženosti Linuxových serverov, čítanie logov, úprava oprávnení, vytváranie nových adresárov a súborov so špecifickými oprávneniami, mazanie nepotrebných súborov, reštart aplikačných služieb)
• Základná znalosť prostredia Veeam
• Základná znalosť prostredia Vmware
• Základné znalosti skriptovania (Powershell)
• Prax so systémami aspoň 2 roky v komerčnom prostredí
• Anglický jazyk B2, počítačová terminológia