Cestovanie bez cestovky? Zlepšenie jazyka bez jazykovky? Ak máš jazyk v malíčku, chceme teba!

Pajštúnska 5, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Typ úväzku
plný úväzok
Dátum nástupu
dohodou podľa možností uchádzača
1 150 EUR/mesiac+ ročný bonus (vyplácaný polročne). Finálna základná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme nadnárodná spoločnosť, ktorá funguje cez hranične a bez hraníc. Preto do nášho tímu zameraného na medzinárodný sektor a B2B hľadáme človeka (Teba), ktorý sa nebojí výziev, individuálnych projektov a ovláda angličtinu na konverzačnej úrovni.

Ak stereotyp nie je to, čo hľadáš, čítaš správny inzerát. Tvoja agenda bude naozaj rôznorodá od reportingu, práce v našom internom systéme, komunikácie s veriteľmi, ale aj dlžníkmi, a to je najdôležitejšie, komunikáciu s našimi zahraničnými partnermi v angličtine. Realizovať sa budeš môcť aj v rôznych projektoch, podporujeme networking, vzdelávanie a iniciatívnosť. Čerešničkou na torte tvojej všestrannosti môže byť aj fakt, že pričuchneš aj ku právu a získaš vedomosti aj v tejto oblasti. A to všetko za doprovodu výborného kolektívu a skvelých benefitov (to je len malý bonus).

Ak ťa pracovná ponuka zaujala, radi sa porozprávame bližšie a povieme si viac na osobnom stretnutí.

Našim zamestnancom ponúkame široké množstvo benefitov, viac sa dozviete v hornom menu v záložke "Benefity".

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • reprezentatívne vystupovanie a profesionalita v komunikácii dovnútra aj navonok
  • diskrétnosť, dodržiavanie etických princípov a lojalita