Poradíme Vám?

Rozširujeme tím! Hľadáme skúseného HR Specialistu

EOS KSI Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Pajštúnska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ bonusy. Finálna základná mzda závisí od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného HR-istu (personalistu s veľkým P a človeka s veľkým Č), ktorý by priniesol svieži vietor a nové nápady do tímu HR nadšencov. Keďže HR v našej spoločnosti prechádza renesanciou a máme pred sebou veľa úžasných projektov, hľadáme niekoho, kto by nám pomohol s exponenciálne rastúcou agendou.

Práca je určená práve pre teba, ak:

Máš rád ľudí a oni teba.
Nerád stagnuješ a máš rád výzvy a dynamiku v práci.
Máš prehľad vo svete HR a nerobí ti problém prinášať nové nápady.
Nerobí ti problém ani občasný reporting a "nudná" práca s číslami a tabuľkami, príp. smernicami.
Máš čuch na správnych ľudí a recruitment ti nie je cudzí.

Ak si na otázky odpovedal áno, táto ponuka je určená práve pre teba. Sme medzinárodná spoločnosť s dlhou tradíciou vo svete aj na Slovensku a hľadáme niekoho, kto sa nezľakne nových procesov a projektov a sám bude ich hybnou silou.

Čaká ťa rozmanitá práca, v ktorej sa určite nebudeš nudiť. Okrem iného bude tvojou náplňou práce:

-komplexné zastrešenie personálnej agendy spolu s tímom pre spoločnosť s cca 200 zamestnancami
-príprava podkladov k zmluvám, mzdám a reporting
-aktívna pomoc v oblasti školení, rozvoja a odmeňovania zamestnancov
-nastavovanie a zlepšovanie HR procesov a projektov
-spolupráca na mnohých HR projektoch aj na nadnárodnej úrovni (anglický jazyk podmienkou)

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
- Istotu dlhodobého zamestnania
- Vzdelávanie formou interných/externých školení
- Profesijný rast
- Výborný, priateľský kolektív
- Kvartálny príspevok na cestovné vo výške 90 EUR
- Čas pre seba formou sick days a dovolenky navyše
- Multisport karta plne hradená spoločnosťou pre aktívny relax zamestnanca, https://multi-sport.sk/
- Preplácanie napr. jazykového kurzu podľa vlastného výberu
- Teambuildingové akcie
- Zdravý benefit formou čerstvého ovocia
- Lístky do kina / poukážky do kníhkupectva
- Stravné lístky v maximálnej možnej hodnote 5,10 €, resp. finančný príspevok v hodnote 2,96 € na deň

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

- skúsenosti s prácou v personálnej oblasti, minimálne v stredne veľkej spoločnosti (ideálne aj v korporátnom prostredí)
- chuť a schopnosť pracovať v tíme
- záujem a skúsenosti s prácou s číslami a reportingom
- ochota učiť sa nové veci
- komunikatívnosť
- výborný ústny a písomný prejav
- excelentná gramatika, štylizácia a formulácia
- schopnosť práce pod stresom
- dôslednosť, precíznosť a zmysel pre detail
- samostatné, logické a analytické myslenie
- výborná znalosť práce na PC (najmä v programoch MS Word, MS Excel, MS Outlook)

EOS KSI Slovensko, s.r.o. je vedúca spoločnosť na trhu s pohľadávkami na Slovensku. V oblasti správy financií sa zaoberáme najmä mimosúdnym inkasom pohľadávok, súdnym inkasom pohľadávok, odkupovaním pohľadávok, ako aj ďalšími doplnkovými službami.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na www.eos-ksi.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Pajštúnska 5
851 02 Bratislava
ID: 4127785  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac