Junior/senior referent právneho oddelenia

Miesto práce
Pajštúnska 5, Petržalka
Typ úväzku
plný úväzok
Dátum nástupu
ASAP, resp. dohodou
1 030 EUR/mesiac+ ročný bonus (vyplácaný polročne). Finálna základná mzda závisí od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše právneho oddelenie dynamicky rastie, preto hľadáme nových kolegov, ktorí sa k nám pridajú a zároveň stanú sa jeho súčasťou. Pracovné povinnosti vieme nastaviť k tvojej aktuálnej úrovni a zároveň tak, aby si sa mohol ďalej rozvíjať. Chceme, aby bol každý tím právneho oddelenia vyvážený, preto hľadáme aj skúsených právnikov, ktorí majú záujem uplatňovať a ďalej rozširovať svoje skúsenosti.

PRE JUNIORNEJŠÍCH UCHÁDZAČOV: Všade požadujú x rokov praxe v konkrétnej oblasti, znalosť minimálne troch jazykov a ty hľadáš miesto, kde budeš môcť naštartovať svoju kariéru? Nedávno si skončil/-a alebo budeš končiť štúdium práva a štátna správa ťa neláka? Radšej pracuješ s hlavou a počítačom ako manuálne? Už sa tým netráp a pošli nám svoje CV. My v EOS dáme tvojej kariére krídla!

PRE SENIORNEJŠÍCH UCHÁDZAČOV: Vyznáš sa v súdnom konaní, z čoho pozostáva, aké sú v ňom súvislosti, kto alebo čo môže súdne konanie zvrátiť v prospech alebo neprospech jednej či druhej strany? Zaujímaš sa o finančný sektor? Pracoval/-a si prípadne v advokácii/na súde/ na exekútorskom úrade, ale nie je to "to pravé orechové"? My v EOS ťa radi v tvojich silných stránkach podporíme a poskytneme priestor pre odborný rast.

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
Určite sa to nedá zhrnúť len do pár bodov, preto uvádzame popis a viac si vieme priblížiť počas osobného rozhovoru. Budeš sa podieľať najmä na príprave podaní a podkladov pre partnerskú advokátsku kanceláriu, hlavnou náplňou práce bude príprava žalôb a ich elektronické spracovanie. Každý pracovný deň môže vyzerať inak, pri práci sa však určite stretneš s písomným a telefonickým kontaktom so súdmi, exekútormi, partnermi a dlžníkmi. Ak si napríklad čerstvým absolventom práva, vieme ťa kompletne zaučiť do všetkých úskalí tejto problematiky. Nevyhneš sa ani aktívnej komunikácii s inými oddeleniami spoločnosti, prípadne ďalšej administratívnej podpore.

Ak máš rád dynamickú prácu, nové úlohy sú pre Teba výzvou, komunikáciu máš v malíčku, stabilná spoločnosť a dobrý kolektív sú pre Teba podmienkou, tak hľadáme práve TEBA!

Máš záujem o prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok a na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov?

Úspešnému kandidátovi ponúkame:
  • Istotu dlhodobého zamestnania
  • Home office
  • Myslíme na dôchodok, preto ti dáme až do 6% hrubej mzdy do III. piliera
  • Vzdelávanie formou interných/externých školení
  • Profesijný rast
  • Výborný, priateľský kolektív
  • Kvartálny príspevok na cestovné vo výške 90 EUR
  • Čas pre seba formou 5 sick days a až do 5 dní dovolenky navyše
  • Multisport karta plne hradená spoločnosťou pre aktívny relax zamestnanca, https://multi-sport.sk/
  • Stolnotenisový stôl na odreagovanie
  • Preplácanie jazykového kurzu podľa vlastného výberu
  • Teambuildingové akcie
  • Zdravý benefit formou čerstvého ovocia
  • Lístky do kina / poukážky do kníhkupectva
  • Finančný príspevok na stravovanie vo výške 2,96 €, resp. gastrokarta

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite prosím na našu e-mailovú adresu Váš profesijný životopis spolu so sprievodným listom (v slovenskom jazyku), kde stručne zodpoviete na otázku : "Prečo si myslím, že som vhodný kandidát na túto pozíciu?". Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Kontaktujte nás, prosím, len výhradne prostredníctvom e-mailu. Vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN ÚSPEŠNÝCH KANDIDÁTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívna znalosť angličtiny výhodou, nie však podmienkou
• skúsenosti v oblasti právnej administratívy, bankového sektoru alebo súdneho vymáhania výhodou
• výborné logické a analytické myslenie
• dôslednosť, precíznosť a zmysel pre detail
• kreativita, pretože vlastné nápady sú vítané
• výborná znalosť práce na PC (najmä v programoch MS Word, MS Excel, MS Outlook)
• chuť a schopnosť pracovať v tíme
• ochota učiť sa nové veci
• komunikatívnosť
• výborný ústny a písomný prejav
• schopnosť práce pod stresom